Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nálatok van kábeltv vagy csak...

Nálatok van kábeltv vagy csak a sima mindigtv ingyen!? Ez gáz ha így spórlunk hogy csak mindig tv van? Nem tudjatok nem lehet valahol csak decemberre kérni sok csatornát?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 23:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nálunk UPC van és új TV-k, minket nem is érintett az átállás így. Szerintem nem gáz, ha ezen spóroltok, főleg ha nem vagytok tv nézősek. Műsorokat lehet újranézni neten is, illetve lehet filmet letölteni - bár ugye ez nem legális, vagy letöltés nélkül interneten nézni őket akár youtube-on is. Szerintem nincs olyan, hogy csak egy hónapra fizetsz elő valamire, mivel mindenhol 1-2 éves hűségnyilatkozatot kell aláírni.
2013. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%

Nos, nekem előfzetéses TV-ém van, settopbox-os, ahol megállítod bármikor és/vagy felveszed az adást, és gyakorlatilag egyszerre többet is fel tudsz venni. Nem vagyok gazdag, de havonta ez csak plusz 1 ezer forint a kényelemért.


Ráadásul nekem a TV annyira nem lényeg, mert ami érdekel, mindent meg lehet találni a neten, vagy a Nézd vissza oldalakon, vagy le lehet tölteni.


Nekem nem lenne érvágás, ha nem holnaptól nem lenne TV-ém, amíg van internet.

2013. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

@1-nek nincs igaza, hűségnyilatkozat nélkül is lehet szerződést kötni, amit akár 1 hónap alatt felmondhatsz, de akkor nem kapsz kedvezményt.


Én már meg tanultam, soha, semmit nem veszek hitelre, és nem veszek hűségnyilatkozatra!!!!!!!!!!!

2013. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
És akkor hol mire tudok előfizetni 1 hónapra? Szeretném élvezni a decembert mégis csak a szeretet ünnepe. De havonta sok lenne fizetni. Tudjátok spórolni kell ez van de a december a szeretet ünnepe rengeteg karácsonyi film van a gyerekeknek is ez a vágya
2013. okt. 5. 23:52
 5/28 anonim ***** válasza:

Töltesz a netről sok filmet. Ingyen van.

S az amit ti akartok! Amennyit akartok!

1hónapra nem hiszem hogy adnak... min. 1 éves hűség...

2013. okt. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk csak azért van kábeltévénk, mert így kevesebbet fizetünk, mintha csak internetünk lenne.


A mindig tv-t milyen készülékkel nézitek? Ha olyan tévével vagy set-top-box-val, ami rendelkezik előfizetői kártyával, akkor nem kell új szolgáltatót keresned. A mindig tv hálózatán is vannak kódolt - előfizetéshez kötött - csatornák.


Ezen az oldalon minden infót megtalálsz:

[link]


de tényleg egyszerűbb lenne kölcsönkérni vagy letölteni karácsonyi filmeket, meséket. Ha ennyire ki van számolva minden forint, akkor inkább ne rendelj meg új szolgáltatást bármennyire is szeretnék. Nagyon nehéz lesz róla lemondani. Inkább próbáld meg őket másképpen elfoglalni (társasjáték, legó, rajzolás, stb.).

2013. okt. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
ha annyira de annyira ki vagytok éhezve a filmekre akkor felajánlok egy kódot meg egy jelszót egy letöltő oldalhoz és akkor onnnan tudsz töltögetni csak h ne teljen unalmasan a karácsony meg a december.
2013. okt. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
majd ma megbeszéljük, csak már fáradt vagyok, hogy akkor van-e rá igény, kell-e nektek ill. hogy hasznos lenne-e. Jó éjt.
2013. okt. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Lehet hűségidő nélkül is, akár csak egyetlen hónapra. De én nem ettől érezném teljesnek a karácsonyt, a gyagya amerikai filmektől aztán nem lesz szebb az ünnep, az biztos. :(
2013. okt. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Nekünk is csak az ingyenesen fogható csatornák vannak, de nem is nézünk sokat TV-t.

Karácsony környékén ezen a néhány adón is jó sok karácsonyi műsor lesz, szerintem lesz miből válogatni :) Ha mégsem lenne elég, akkor vegyetek/kérjetek kölcsön filmeket vagy keressetek az interneten. Nekünk még videókazettára lett felvéve sok karácsonyi film. Ha van videótok, az Apródon vagy Teszveszen nagyon olcsón lehet videókazettákat venni, karácsonyi filmeket is. De DVD-n is lehet olcsóbban, akár karácsonyi ajándéknak is jó. Vagy ahogy írták korábban, le is töltheted.

Emlékszem, három éve néhány kódolt csatornát is lehetett fogni MindigTV-n karácsony és szilveszter között, hátha most is lesz hasonló. De akor is főleg az alap 7 csatornát néztük :)

2013. okt. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!