Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem lehet normális...

Miért nem lehet normális emberekkel Való Világot csinálni?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el, hogy valóban ennyi lenne minden tévénéző igénye, hogy nő=vihogó tanulatlan r.banc, pasi=bunkó "jópasi?" csajozógép.


A régebbi VV-kben legalább volt köztük különbség, de most mindhárom csaj tök egyforma, a pasikra meg szó sincs. Csak az összefoglalókat olvastam el, ezt a Simont is ki találta ki? Ilyen ember létezik? Nem fáj neki eljátszani magát?


Szerintem más, életszagúbb embertípusokból összerakott csapatot is néznének - jaa, mondjuk azok nem fognak 99,9% valószínűséggel d.gni. És lehet van annyi eszük, hogy nem vállalják el.


Talán kevésbé lenne környezetszennyező dolog egy-egy extrovertált orvos, mérnök, rendőr, ügyintéző, autószerelő - meg mondjuk pszichológus, szociológus, esetleg az "igényekhez" egy-két erotikus foglalkozású. De ne mind..

Vagy akár nagyvárosi-falusi, német-kínai-japán-roma, stb. embertípusok alapján is lehetne válogatni.

Attól, hogy nem isznak, d.gnak, ordítanak mindennap, még lehetne műsort csinálni.



2014. jan. 13. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert aki kitalálta a műsort, már az sem volt 100-as.
2014. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az RTL csoportról van szó. Tőlük nagyon messze áll a normális műsör készítése.


Ami viszont elkeserítő hogy az RTL csatornáit nézik a legtöbben és amíg ennyien nézik ezt a sok szennyet eszük ágában sem lenne normális műsört adni.

2014. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mért nem tudnak ValóVilágot csinálni nem?
2014. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A valasz egyszeru...

azert mert csak ilyen szanalmas buta cigok

vallalnak be ilyen valosagshow-os baromsagot.


egy orvos minek nevezne be? Annal tobb esze van :D

2014. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert javarészt az abnormalitás eredményez kirívó nézettséget, ami ugyebár a kereskedelmi csatornák egyik legfontosabb számadata.

Ahogyan a halottat körbe állják a valóságban, itt is az abnormalitás vonzó, kíváncsiságot, figyelmet felkeltő hatású.

Talán még arra is jó, hogy erkölcsi felsőbbségrendűségünket- különbségünket érzékeljük, de igazából elég sok oka van.

2014. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ismerek olyan "értelmiségit", aki gondolkodott rajta.

Még ha nem is orvosokat tennének be, de komolyan, miért minden költöző műp***a és izmospasi (kivéve a fura fazont).

Miért mindenki hostess?

Akkor legalább azt mondanák hogy ez fodrász, az meg titkárnő.

2014. jan. 14. 21:10
 7/8 anonim válasza:
Nekem hála az égnek nincs retekklubom , szlovákiában élek és sokkal jobb műsorok vannak itt nem olyan szennyek mint azon a hulladék adón. Délután sok jó sorozat van , este meg jó szórakoztató filmek. Mondjátok le a tv adót ha nem szeretitek nézni.
2014. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Direkt iratnak velük állítólag ilyen tesztet, hogy milyen esetben hogy reagálnának, és akkor direkt olyanokat válogatnak be, akik véleményük szerint frankón csinálnának konfliktust. Amúgy lehet, hogy külön teszik is magukat a kamerának, hogy népszerűbbek legyenek, én ezt nem tudom.
2014. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!