Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mennyire undorító...

Szerintetek mennyire undorító az RTL Klub amit csinál?

Figyelt kérdés
Mert szerintem k*rvára
2014. febr. 13. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezalatt mire gondolsz pontosan?
2014. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Maga a csatorna amiket lead
2014. febr. 15. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már régen feladtam a magyar médiában való hitemet. Főleg az RTL-ben. A valóságshow-k idióták, megrendezettek és csak magukat járatják le. Órás reklámok vannak, de ami a legjobban felcsesz, hogy minden filmből kivágnak részeket. Már nem is nézek ilyen adókat, ha filmet, sorozatot akarok nézni, akkor neten teszem. A poén az, hogy a TV2 annyira ötletszegény, hogy minden egyes lépését lemásolja az RTL-nek. De mindegy...
2014. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Emiatt nem csak az RTL-t meg a TV2-t kell hibáztatni hanem az embereket amiért ezeket nézik. A tapasztalatok azt mutatják hogy egy új mozifilmnek nincs akkor nézettsége mint az Éjjel - Nappal Budapestnek és mivel kereskedelmi csatorna ezért a pénzre hajtanak így természetes hogy az Éjjel - Nappal Budapest meg a ValóVilág lesz adásba és nem a kevesebb nézettségű film. Ha a filmeket vagy a normális sorozatokat néznék többen az emberek akkor azokat nyomatnák a kereskedelmi csatornák.


Persze a TV2 meg a RTL sem ártatlan ugyanis mára annyira eldurvult a két csatorna műsora hogy konkrétan lehetőséget sem adnak az embernek arra hogy értelmes műsort nézhessen. Szinte egész nap ömlik a szenny ebből a két csatornából. Délelőtt Astro világ, délután Brazil sorozatok, este magyar "valóságshow-k" meg idétlen tehetségkutatók.

2014. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!