Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti mit szóltok hogy Kállay...

Ti mit szóltok hogy Kállay megy az Eurovízióra?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten örülök mert a Runing-gal megy ki. Iszonyat jol tudja énekelni. Boldog vagyok hogy Ő képvisel minket. Ti hogy látjátok? :)


46/L


2014. febr. 24. 15:30
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
55%
A running 2 db n (legalább használd helyesen) és nem, nem örülök, és engem nem képvisel, csak azokat akik rászavaztak.
2014. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is nagyon tetszik ez a szám, nekem több jelöltem is volt, de ő volt az egyik.
2014. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
23%
Én is örülök, rajta kívül még Király Viktorra gondoltam, hogy ott lenne a helye. Elég kimagasló volt a két srác, a többi tényleg csak amolyan "futottak még" kategória.
2014. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
34%

Tavaly baromira nem volt szimpatikus, ahogy azt a Byealexet anyázták az emberek, és örültem, hogy jól szerepelt (legalábbis a magyar indulókat tekintve).

Kíváncsi vagyok, hogy idén mi lesz, de sajnos az a tippem, hogy semmi. Lehet, hogy "iszonyat jól" énekel, de rengetegen lesznek, akik ugyanilyen "iszonyat jól" fognak énekelni.

A Kedvesemnek az volt az előnye, hogy baromi egyszerű szám volt, pár hang, bárki megjegyezte elsőre. Most nem volt olyan szám, ami más lett volna, mint a többi.

És tény, hogy Byealex NEM tud énekelni, Kállay meg tud, de tizenkettő egy tucat belőle. El fog veszni a sok hasonló között. És Magyarországot sajnos nem szeretik annyira, hogy egy ilyen dalt pontozzanak.

2014. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
49%

én győzikét és a tesóját zsoltit küldeném...

(ha már barna, legyen "magyar" barna) a színvonalban sincs nagy különbség....

...ha már, fehér magyar ember(lánya) nem felel meg az "igényes" magyar szavazóknak!

2014. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
71%
Én is örülök, mert a 4 kedvenc számomból az egyik ez volt. Bár kíváncsi vagyok a világ mit szól egy családon belüli erőszak számhoz. De reméljük kiemelkedik a sok minden szuper és élet szép szám közül :-)
2014. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

1. Válaszolónak üzenem nem kell belém kötni hogy rosszul írtam a Running-ot. Na üdv


2.-3. Örülök hogy tetszik:)


4. Nekem sincs bajom ByeAlex-szel. És igazad van.. De én azért szurkolok majd Andrásnak.


5.Értelmiséged meg látszik válaszodban.


6. Van benne igazság. De reméljük tetszeni fog mindenkinek :)

2014. febr. 24. 16:20
 8/36 anonim ***** válasza:
39%

Magyar anya szulte, szoval nem ertem, mitol ne lenne magyar... Annyira biztos az, mint az a ket ostoba cigany.

Amugy nem tudom, nem kovetem a musort.

2014. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
81%
Konkrétan leszarom! Az összes éneklős műsor egy vicc!
2014. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
66%

nagyon remélem akkorra megkapja a megérdemelt büntetését, és max. a fegyintézet cellájából kíséri kiemelt figyelemmel az Eurovíziós eseményeket!

[link]

2014. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!