Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kezdjem el nézni a Trónok Harcát?

Kezdjem el nézni a Trónok Harcát?

Figyelt kérdés

Barátaim közül sokan rajonganak a Trónok Harca sorozatért. Ezzel nem is lenne semmi baj, de én nem láttam sohase és amióta ekkora hisztéria van körülötte, teljesen máshogy viszonyulnak hozzám. Mivel én nem tudok hozzászólni, ha beszélgetéskor ez a téma, kiakadnak, hogy velem semmiről nem lehet beszélni. Ez csak azért tartom furcsának, mert eddig is tudták rólam, hogy nem vagyok filmes, más elfoglaltságot keresek magamnak a szabadidőmben, kevés filmet is láttam és magamtól biztos nem néznék meg egyet sem. Sorozatokat se nézek. Eddig is tudták rólam, és eddigi sorozatoknál nem is volt baj, de amióta Trónok Harca dili van, nem is keresnek és nem is nagyon beszélgetünk olyan jókat, mint régen.

Ez számomra teljesen megdöbbentő és furcsa, hogy többéves barátság egy sorozat miatt menjen tönkre, nem az óvodában vagyunk már. Nem értem, velem van a hiba vagy velük?



2014. máj. 23. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát én azért se kezdeném el nézni a helyedbe :D

Nehogy már mások mondják meg, mit tegyél!

(Amúgy én is valami mutáns lehetek, mert nekem például nem tetszik ez a sorozat, a könyv sem kötött le, pedig általában szeretem a fantasy-t.)

Kicsit túlhájpolt lett a sorozat szerintem...

21/l

2014. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából két választásod van:

-vagy elkezdesz te is sorozatokat/filmeket nézni, olyan dolgokat csinálni amikről ők beszélnek és akkor lesz közös beszédtémátok;

-vagy keresel olyan barátokat akikkel nagyjából közös az érdeklődési körötök.


Esetleg nézz meg egy pár trailert belőle, olvass el egy magyar nyelvű kritikát róla hátha megtetszik. Az igaz, hogy fölöslegesen sok meztelenkedés és brutalitás van benne, a középkor sem tartozik a kedvenc történelmi korszakaim közé, de én ettől még jó sorozatnak tartom. Vannak benne érdekes karakterek és meglehetősen fordulatos a története és új arcok vannak benne a megszokott sablonszínészek helyett.


21/f

2014. máj. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"fölöslegesen sok meztelenkedés és brutalitás"


Én inkább ezt csak úgy veszem, hogy nem esnek abba a tipikus hibába, hogy az iylesmiket jótékonyan kitakarják, csak hogy eggyel gyengédebb korhatárt kapjon.

2014. máj. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kényszerből ne kezd el nézni, csak ha te is akarod! Az ilyen barátok, nekem nem kellenének.

Amúgy én szeretem a sorozatot és a könyvet is, viszont nekem meg kevés ismerősöm van, aki nézi.:D

2014. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Valóban az első két rész tele van Sexxel de amúgy érdekes izgalmas sorozat én meg néztem az idei évadot is de szerintem még nincs vége lesz 1 következő is.
2014. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ZolaZotya ***** válasza:
hát én 4 részt bírtam belőle
2014. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon lassan indul be (4-5 rész) de megéri, érdekes, fordulatos. stb.
2014. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szeretjük, alig várjuk a következő évadot :)

Mindazon által sajnálatos, hogy a barátaiddal kapcsolatban így érzel, vagy ez a helyzet :(

Lehet , hogy nem a megfelelő társaságba tartozol.

De csak ez a téma?

2015. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!