Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » The Melancholy of Haruhi...

The Melancholy of Haruhi Suzumiya c. animet kiadási sorrendben, vagy a "rendes" sorrendjében érdemes nézni?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy az anime részei nem sorrendbe vannak téve, szóval nem az eredetileg első részével kezdődik. Az a kérdésem, hogy összekeverve, v sorrendben jó-e nézni?

2014. jún. 14. 02:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az újabb (2009-es) verzióban már nem összekeverve vannak. Én ezt ajánlanám, ha valamit is meg akarsz érteni belőle, mert elég kaotikus amúgy (is). :D
2014. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kronologikusan nézd. És amúgy a nulladik résszel kezdődött. De az endless eightnél szerintem feladod, mint a többség. :D

Ha a kiadási sorrendben nézed, egy nagy összevisszaság az egész, és elég sok dolgot nem fogsz megérteni - nekem legalábbis akkor állt össze minden apró részlet, mikor a második sorozat miatt újranéztem sorrendben.

2014. jún. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Melyiket érdemes megnézni az első vagy a második kiadást ? Animeaddicts ajánló alapján az elsőt ..
2014. jún. 15. 04:12
 4/5 anonim ***** válasza:

A 2009-es nem külön sorozat alapvetően. A kettőből áll össze a történet, egyben kell nézni, plusz a movie. A második szériánál újra leadták az egészet, kronologikusan, az új részekkel, ezt a sorrendet kövesd.

[link]

2014. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt nem értem teljesen. Akkor érdemes megnézni kronologikusan az első 1x részes változatot, majd a 24 részeset és a filmet? Vagy elég a 24 részeset, mert abban benne van a 1x részes változat is? Meg a filmet persze.
2014. jún. 15. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!