Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » SPOILER! A Trónok Harca 4....

SPOILER! A Trónok Harca 4. évadának fináléjában Havas honnan tudja, hogy az apja Stannisért halt meg?

Figyelt kérdés

Az első 2 könyvet is olvastam, és ha jól emlékszem, Nednek csak a végén lévő kis (Robert által igazolt) trón és gyám igényéről üzentek és a bebörtönzéséről, mint áruló és nem kerül nyílvánosságra a Neddel kapcsolatos igazság.

Vagy az is lehet, hogy Jon csak ki matekozta, mert Ned mind végig elismerte Stannist, mint hadvezért.



2014. jún. 17. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Jon Robbra gondolt és nem Stannisre.

Azt nem tudhatta, hogy mit gondol Ned.

2014. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert Ned a halála előtt levelet írt Stannisnek,h Cersei gyerekei Jaimetől vannak. Aztán ugye felajánlotta Cerseinek h meneküljön el a kölykökkel, és végül ez okozta a vesztét.
2014. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tehát Ned azt akarta,h Stannis legyen a király, mert a törvény szerint ő az örökös.
2014. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, igen! Csak Jon honnan tudott róla? Mert a Feketevárba általába csak általános hírek jutnak el.
2014. jún. 17. 14:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Az első válaszóló mondanivalóját nem értem... Robb és Stannis ellenségek voltak, mert Robb elismerte Stannis trónigényeit, de el akart határolódni a királyságtól. É Stannis ezért Renly és Lannister ház után Robbot szemelte ki áldozatául.
2014. jún. 17. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenki tudta/tudhatta a birodalomban,h mit tett Ned, ugyanis megírta levélben Stannisnek, aki uténa világgá kürtölte.

Igen az a Robbos dolog hülyeség, hogy gondolt volna Robbra Jon miközben azt mondja,h az apja Stannisért halt meg? :D Akkor azt mondta volna,h a testvére, nempedig az apja.

2014. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ettől még Jon Robb mellett állhat. Mit nem lehet ezen érteni?

Mellesleg a Starkok Renlyvel tárgyaltak.

2014. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A könyben Cat, Renly és Stannis együtt "tárgyltak", de azthiszem a sorozatban is így volt, amikor leszólta őket Cat, hogy milyen rossz testvérek és rájuk férne egy kis nevelés.

E mellett Robbnak ahoz a részhez az égvilágon semmi köze, azóta már rég meghalt és Jon-nak a hadbavonulása óta azért elég szilárd poziciója van, mint a Feketevár nem hivatalos parancsnoka.

2014. jún. 17. 15:00
 9/10 A kérdező kommentje:
5/8 Kössz a választ, arra nem emlékezdtem, hogy Ned is meg lett nevezve a közleményben.
2014. jún. 17. 15:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem

1, Jon tudja, hogy a velejéig korrekt Ned (az ugye benne van a Vén medvének írt levélben, h elárulta Joffrey-t)a hatályos öröklési sorrend miatt Stannist tartja Robert örökösének

2, megnyerő szeretne lenni, ezért hangsúlyozza a feltételezéseit, mert épp Stannis áll előtte, ő félreérthető helyzetben van (dezertőrnek is hihetik) és tudja, h szüksége van Stannis támogatására Slynttel szemben (aki ugye Lannister-barát, mint közismert) a Falon is

2014. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!