Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha a Dexter folytatódna,...

Ha a Dexter folytatódna, szerintetek hogyan és milyen történettel?

Figyelt kérdés
Szerintem a címe "Harrison" lenne a címe, így a főszerepben is ő lenne. Elkezdene érdeklődni jobban apja iránt, emlékszik még a dobozra. Később meghal Hannah, ezért ő is sorozatgyilkolásba kezd. Kiderül számára hogy a gyilkos elment Amerikába. Utána ered. Sorozat gyilkos alakul ki belőle. Dexter visszalép régi énjébe és elkapja, de amikor kiderül hogy a fiát kapta el, akkor megtanítja neki a "kódot". Ti hogy képzelnétek el?

2014. jún. 30. 01:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy képzelem, hogy Dexter húga kijön a zuhanyzóból, mint Bobby a Dallasban, tehát visszagörgetik a legutóbbi részeket, amiben a lány meghalt.
2014. jún. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is hasonlóan képzelem, mint az első válaszoló, hogy kiderül, hogy az utolsó részek nem történtek meg. Sőt, a teljes utolsó évad meg nem történt lenne, és valahogy az előző évad konténeres részéig mennénk vissza, mielőtt Deb lelövi LaGuertát.

Ott lehetne, hogy Deb mégsem áll Dexter mellé, megpróbálja őt letartóztatni, de Dexter meglép és bezárja őket a konténerbe. Utolsó évad pedig arról szólna, hogy Dex menekül a rendőrök elől, van egy éjszakányi előnye, mert másnap megtalálják Debéket (asszem valamelyikük kocsijában volt GPS, úgy találtak oda, pontosan nem emlékszek).

Dexter meg ahogy menekül, minden ideje arra megy rá, a gyilkolásra nem tud időt szakítani, így elkezd egyre inkább elborulni.

A végén meg elkapnák, és az utolsó jelenet a kivégzése lenne, egy villamosszékben.

Ugyan nem lenne happy end, de szerintem egy ilyen lezárás passzolt volna leginkább ehhez a sorozathoz, sajnálom, hogy az üldözés végül nem valósult meg, már szinte az első rész óta utalt rá Dexter a monológjaiban, hogy még a húga is őt fogja üldözni, ha kiderül a titka.

2014. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló nagyon érdekes lenne :)
2014. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Újsághír:


"Bréking: Dexterből transzvesztita lesz


velvet

2014. szeptember 9., kedd 14:21

A Hedvig és a Mérges Csonk című musicalről először az Így jártam anyátokkal sztárja, Neil Patrick Harris kapcsán készült egy poszt, ugyanis nem lehetett szó nélkül elmenni a színész meztelen, keletnémet transzvesztita szerepe mellett. Harris azóta ugyan elhagyta a darabot, ám most újabb érdekes váltás történik a szereposztásban: Michael C. Hall - vagy ha így ismerősebb, Dexter - lesz Hedwig, tudósít az Entertainment Weekly. Egy sorozatgyilkos karaktertől tulajdonképpen minden távol áll, de szerencsére Hall legalább annyira jól kiismeri magát a Broadway színpadain, mint a patakvérben, és a vastag smink sem esik le gyorsan az arcáról."

2014. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!