Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van olyan ember aki még nézi...

Van olyan ember aki még nézi rendszeresen a Barátok Közt-öt?

Figyelt kérdés
Nekem egyik ismerősöm sem nézi, én sem. Sokan évek óta nem láttak egy részt sem. Menő még ez a sorozat?

2014. nov. 6. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, én ha tehetem mindig megnézem. Ez az egyetlen sorozat, meg kb az egyetlen tv műsor amit szoktam nézni.
2014. nov. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha senki sem nézné, már nem adnák
2014. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
mindíg nézem,ha délutános,vagy éjszakás vagyok akkor másnap megnézem a neten,még az anyám kedvéért sem szalasztanám el.
2014. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
61%
Én szoktam nézni minden nap, szeretem, bár lehetne benne kicsit több izgalom, rejtély, és ha verekedés van, azt nem kéne elintézni 1-2 ütéssel hanem olyan igazi, kemény verekedést kéne bele csinálni. Meg hogy ne lépjen mindennek közbe valaki, való életben se végződik minden jóval, hanem szinte semmi.
2014. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
61%

Én gyakorlatilag 1 részt sem láttam belőle, egyrészt mert majdhogynem fiatalabb vagyok, mint ez a sorozat, másrészt mert sosem kedveltem az ilyen típusú műsorokat.

2-esnek igaza van, ha senki nem nézné, nem adnák.

Egyébként azért, mert valaki azt mondja, hogy biza nem nézi, ez nem feltétlenül igaz. Ha körülkérdezel, hogy ki nézi a kereskedelmik saját gyártású realytinek beállított vackait, mindenki tagad, de érdekes módon ha elkezdesz beszélni róla, akkor "az utolsó részt pont láttam véletlenül, mert ment a tv vacsicsinálás közben, de egyébbként nem nézem" típusú lesz a reakció.

2014. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Én néztem vagy 4-5 évig, akárhol is voltam, mikor kezdődött, haza kellett érnem. Már nagyon régóta nem nézem, meguntam. Meguntam hogy mindenki mindenkivel összejött már, meg jöttek az újabbnál újabb szereplők, akik nem voltak szimpik, így egyik a napról a másikra abbahagytam, és nem is hiányzik.
2014. nov. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
persze, a legnagyobb magyar csatornán adják minden hétköznap főműsoridőben. szerintem az egyik legnézettebb sorozat lehet az országban.
2014. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
61%
Minden egyes nap nézem. Imádom:)
2014. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%

egy kalap....


nem nézem

2014. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de belenéztem elég is volt zöldség árulás kint nevetséges volt. Nem életszerűek...
2014. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!