Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért utálják ennyien Violettát?

Miért utálják ennyien Violettát?

Figyelt kérdés

A Facebookon megláttam, hogy egy csomó ilyen oldal van. Meg "Foslettának" is nevezik. Nagyon elkeseredtem.

Pedig én sem vagyok Violetta-rajongó. Csak egyszerűen betegesnak tartom, hogy egy fiatal lány mindet belead egy műsorba, adja a legjobbat - az emberek meg leszólják. Holott Violetta egy fikarcnyit sem ártott nekik.


Miért utálják ennyire?


Csak kedves, rendes válaszokat kérek, amiket előre is köszönök!



2015. márc. 13. 14:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Ki az a Violetta? -.-
2015. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
2015. márc. 13. 14:11
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Én összesen körülbelül 2 részt láttam belőle, és azért tartom csapnivaló sorozatnak, mert a színészi képességek egyenlőek a nullával. Sőt, mínuszba mennek. A sorozat stílusa idegesítő, története kiszámítható. De nem nézem le azokat, akik szeretik, egészségükre.
2015. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert kb arról szól, hogy a kis Violettának milyen rossz, mert nem tud választani két fiú közül, meg mindig minden összejön neki amit akar. Színészileg nagy nulla, azok a fejek amiket tánc közben vág, hát komolyan mondom nevetséges. Plusz nyáron ebből a szarból 3 koncert is lesz, bezzeg más értelmes előadókat nem hívnak, csak azt nézik, hogy a kislányokat le tudják húzni pénzzel.
2015. márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
MONDOM NEM KELL UTÁLNI! MÁS MEGDOLGOZIK EZÉRT!
2015. márc. 13. 15:15
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
És te ezért kérdést írsz ki, meg capslockkal, idegbetegen reagálsz. Oké.
2015. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki a fogyasztói társadalomban ezt a terméket akarja eladni, akkor természetes, hogy a fogyasztóknak lesz pozitív vagy negatív visszajelzése. Miért kellene a negatív véleményt elhallgatni? Ha veszel egy nagyon rossz minőségű terméket, te is szólnál másoknak, hogy ezt nem éri meg megvenni. Ez a sorozat is a filmipar egy terméke, ami csakis azért készült, hogy nyereséges bevételi forrást jelentsen, nem pedig a művészeti értéke miatt. Szíve joga kritizálni bárkinek.
2015. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
De azért hihetetlen vagy. Megkérdezed, hogy MIÉRT utálják, majd leírják, hogy miért, erre te meg lecseszed őket. Az IQ-dat valahová 10 és 20 közé saccolom.
2015. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Bunkóság 99 lvl
2015. márc. 13. 20:51
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg nem lehetsz több 15 évesnél. Megdolgozik érte? És a férfiak, akik a bányában dolgoznak tízszer ennyit, és ennek a kis "Violettának" a fizetésének a 10 százalékát sem kapják meg? Őket miért nem sajnálja senki?
2015. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!