Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a "Való Világ" "hivatalos",...

Mi a "Való Világ" "hivatalos", szalonképes célkitűzése, "ars poetica"-ja?

Figyelt kérdés
Gondolom, nem a végtelen, féktelen, nyilvános szex.

2015. ápr. 22. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Leginkább a szórakoztatás.


Ha leveszed a trash-részt, akkor taktikai játék lenne, ettől mélyebben pedig személyiségfejlődés-bemutatás, amiből akár tanulni is lehet. De még egyszer leírom, mielőtt valaki csúsztatni kezd: ha eltekintesz a trashreality-elemektől (tivornya, alpáriság, botrányok - ezek a nézettségnövelésre valóak, de más szempontból akár társadalomkritika is lehet, vannak tipikus személyiségek amik a valóságban is léteznek).

2015. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Néha néztem bele, de ebből kevés volt: "Gondolom, nem a végtelen, féktelen, nyilvános szex."


Kb. amit az első írt. De ami lett belőle az egy előre elrendezett parasztvakítás.

2015. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de ezeket inkább szubjektív értékeléseknek ítéltem.

A „hivatalos” alatt egy „bennfentesebb” hozzászólásra gondoltam, olyan összegzésre, amit a Médiatanács-nak benyújtottak, előzetes jóváhagyás céljából!

2015. máj. 19. 09:55
 4/8 anonim ***** válasza:
ha van ilyen, akkor googleön megtalálod sztem
2015. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2015-05-19 10:03

Ha bármit is találtam volna, a kérdést nem írtam volna ki! Nem kerestem volna fel ezt az oldalt, amelynek ez szlogenje: "Amit máshol nem mertél ... itt megkérdezheted?" /A mertél behelyettesítendő a "tudtál" vagy a "sikerült" igékkel!/!!

2015. máj. 31. 09:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Elmúlt egy év, de változatlanul érdekel, mert igazi - „bennfentes" - választ nem kaptam.
2016. ápr. 15. 17:56
 7/8 anonim válasza:

Az ars poetica csupán egy szó:

"Nézettség"

2016. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyen a sok droid felhúzva a reklámig, szinte könnyebbüljön meg, mennyi jó cucc elérhető a tényleges való világban.
2016. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!