Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Comedy Centralon láttam ezt...

A Comedy Centralon láttam ezt egy reklámban, talán Showder klubbos vagy Standup Comedys lehetett. Tudtok nekem segíteni, kiknek a fellépéséből van? (Lenn)

Figyelt kérdés

- Szeretsz, rózsaszálam? Én ugyan szeretlek, apád-anyád nálam jobban nem szerethet.

- De.


- Hé, paraszt! Melyik út megyen itt Budára?

- Paraszt anyád.


Ketten voltak. Kik azok, melyik fellépésük volt?



2015. máj. 4. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédasszony produkciós iroda
2015. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, a szomszédnéni.
2015. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És melyik fellépésük / hogy találom meg? Esetleg linket, ha tudtok adni... ?
2015. máj. 6. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Ritka szánalmas "produkció". Az hagyján, hogy nem viccesek, erőltetettek, de hogy senki nem szól nekik, hogy ne erőltessék ezt a SAS kabaré 2.0 förmedvényt. Szánalmas erdélyi gyerekek.


https://www.youtube.com/watch?v=G_7K84sVldc

2015. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de ebbe semmi hasonló nem volt, emellett véleményt nem kértem. Szövegértés, szövegértés, ismételgeti mindig a magyartanár, most már értem miért. A keresett videó az, amelyik a fentebb leírt részleteket tartalmazza....
2015. máj. 9. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!