Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért hiszik magukat "menő"-ne...

Miért hiszik magukat "menő"-nek az emberek, mert Walking Dead-et néznek?

Figyelt kérdés
Van pár olyan ismerösöm akik nagy embernek hiszik magukat, mert állandóan a Walking Dead-ről beszélnek. Ami nem lenne gond csak lenézik azt aki nem nézi, nem tud hozzászólni stb... De ők se tudják, hogy miről szól csak - Ő nagyon királyul megölte azokat a zombikat .Jah-jah az a néger csaj. Jah fa*za volt. - Tehát meg a sztorit meg a szereplők nevét se tudják.. És ezek prédikálnak. De ahogy szét nézek mindenhol pl. Facebook a 12 évesek jelölik meg ,mint kedvenc tv sorozatuk, De ők angolul nézik, mert ők a valakik. De a ťöbbi ember is ilyen akárhová nézek

2015. aug. 30. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még ilyenekkel. Mondjuk én felnőtt ember vagyok, úgyhogy az ilyen tinédzser baromságokból kimaradok.
2015. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én inkább azt tapasztalom, hogy sikk lett azt mondani, "nekem nincs tévém" meg, hogy "nem nézek tévét", mert ez intellektuális, csak azt felejtik el mondani, hogy "mert letöltöm a sorozatokat".
2015. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj, azt én is bírom, amikor mondogatják, hogy "felesleges a tévé, ő nem fog fizetni érte" meg hogy már "senki sem néz tévét".

Persze a sorozatokat ezerrel töltik le a netről, amit történetesen a TV csatornák gyártanak, és a TV csatornák mutatják be.

Ha nem lenne TV, akkor nem lenne mit letölteni sem, de ezt valahogy nem tudják.

2015. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az az ijjpuskas csavo is naon kemeny am bene meg az eget zombik votl meg a durva meg azok amik raolvadtak a betonra am ha minden ismerosod errol beszel es a facebookon csak 12 evesk jelolik meg akkr te se vagy tob


mert baj az am h nezik


a walkink ded meg jo te majom


éáűőúöüóí máúúúú

2015. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én ezt a Trónok Harcával tapasztaltam. Szerintem tök jó, ha valaki szeret egy sorozatot. Nekem is vannak kedvenceim, például a Walking Deadet is szeretem, de nem értem, hogy ezt miért kellene hangoztatni. Ez nem egy érdem vagy bármi ilyesmi, amire büszkének kellene lenni. Az is rendben van, hogy örülsz, ha találkozol valakivel akivel tudtuk erről beszélni mert van egy közös témátok, de szerintem az már gáz ha valaki ezt reklámozza és dicsekszik. Ez engem is tud idegesíteni, csak nekem mondjuk más sorozattal van ilyen élményem... Értem én, hogy a Trónok Harca az egy tök jó sorozat meg nagyon népszerű, de nekem nem tetszik és nem nézem és már szinte én érzem magam rosszul emiatt mert már nem tudom hányan próbáltak rábeszélni meg mindenki ajánlgatja meg ódákat zengenek róla és kb. hülyének néznek mert én nem szeretem....
2015. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tinikori betegség, amit általában ki szoktak nőni (kivéve néhány embert).

Azt hiszik, ha ők is beállnak a sorba, és azt teszik, arról beszélnek amit az ő korcsoportjuk "menő" -nek tart, akkor ők is menőkké válnak. Legalább is különbnek érzik magukat tőle.

Akkor válik ez csak gázossá, ha nem csupán menőzésből csinálják, hanem mert más témákról nem is tudnának értelmesen beszélgetni, mert annyira sekélyesek és önálló gondolatuk egy szál se.

2015. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is imádom a walking deadet de ilyen emberrel még egyáltalán nem tapasztaltam. Én olyannal találkoztam aki lenéz mert nem szeretem annyira a breaking badet.Az ilyeneket utálom.
2015. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!