Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik a, , tartósabb" tv fajta?

Melyik a, , tartósabb" tv fajta?

Figyelt kérdés
Tv vásárlás előtt állunk, és a Samsung és az Lg között vacilálunk. Nekem az Lg jobban tetszik a paraméterei alapján mint a Samsung de a Samsung mint márka eddig nagyon bejött bár az én régi tvm is LG és 6 éve jó. Most itt a tartósságot úgy értem hogy mondjuk 2 év után a garancia lejártával vagy 3 év után nem fog bedögleni. Jó lenne mondjuk ha egy 4-5 évet azért bírna a tv. Ebben kérném segítségeteket hogy melyik a tartósabb tv? Az lg ugyan olyan jó mint a samsung ilyen szempontból. Amugy a két tv, az egyik az LG 42lb650v a másik pedig a Samsung UE40H6200.

2015. szept. 6. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
LED tévék nem annyira mennek tönkre. Én monitornak használok egy Samsung ue37es6100-at, és 11483 óra van benne, ami 69 hét, azaz több mint egy év folyamatos működést jelent, és még semmi baja. Ha az első két hétben nem lesz baja, akkor évekig bírja.
2015. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdés volt már, meg lehet nézni ott is a válaszokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2015. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!