Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A tévében, rádiókban miért...

A tévében, rádiókban miért mindig csak Budapesti hírek vannak?

Figyelt kérdés

Gondoljunk csak az esti híradóra az rtl klubon vagy a tv2-n meg egyéb más csatornákon, illetve rádiókban. Bekapcsolja az ember és minden második hír budapesti, a szájukból is folyton az a szó hangzik el, már leőröl. A média csak azt akarja terjeszteni hogy Magyarország=Budapest. 8 millió ember ugyanúgy nézi a híreket és nem hiszem, hogy folyamatosan a budapesti hírekre lennének kíváncsiak, mást nem is mondanak, ami máshol történt, csak ritkábban. Tíz hírból nyolc budapesten történik...ez ilyen arány.

Meg ha éppen jókat akarnak mondani egy kórházról mindig az a hülye Bajcsy kórház van benne, hol máshol lenne ez is mint Budapesten természetesen és ez a kedvenc kiválasztott kórház. Ha nem történik semmi akkor muszáj ezt a kórházat a tévében dicsérni, úgy adják elő. Kíváncsiságból megnéztem a honlapjukat és a sajtómegjelenéseket és nagyon sok oldal foglalkozik vele és szinte csak jókat írnak róla. Pl elsőként adták át a vénaszkennert vagy mit a Bajcsyban, meg úgy adják elő, hogy sok minden csak ott van és milyen fejlett.

Kíváncsiságból el is mentem oda csak azért is, körbejártam és semmitől sem különb más kórházaknál... és szar környéken is van.

Adjatok erre magyarázatot, mert nem tudom ezt megérteni ez mire jó.

Ha ez a Bajcsy kórház valamelyik másik megyében lenne, senki nem is hallana róla semmit és a híradóba se mondanák be, és oldalak se foglalkoznának vele ennyit, max megyei oldalak....vicc



2015. nov. 1. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Majdnem 2 millióan laknak Budapesten, például.

Ha téged az zavar, hogy egy kórház benne van a hírekben, akkor elég szegényes életed lehet. Reméljük, hogy nem kerülsz olyan helyzetbe, hogy oda vigyenek.

2015. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de most ne csak a kórházat emeld ki, hanem az összes budapesti hírt, mert ugye az a 2 millió ember számít csak, a többi 8 meg nem, de hát ilyen országban élünk. A kórház amúgy marhára nem érdekel, csak ez már annyira feltűnő volt, hogy ez a kórház a kiválasztott és mindenhol csak erről a kórházról hallok. Ha nem budapesten lenne nem is szólnék semmit
2015. nov. 1. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
De amúgy nem egy olyan hírportált ismerek, ami mindenféle híreket közöl. És én a tévében sem csak pesti hírekről hallok, általában fele-fele arányban vannak.
2015. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De egyébként gondolj bele, a csatornák központjai mind Budapesten vannak, nyilván. Most oda könnyebb elmenniük, mint leutazni pl Szegedre egy riport kedvéért.
2015. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ezért lenne jobb, ha lennének máshol is
2015. nov. 1. 15:03
 6/9 A kérdező kommentje:
és a bajcsy kórház mivel érdemelte ki ezt???
2015. nov. 1. 15:04
 7/9 A kérdező kommentje:
ez azért komoly.... [link]
2015. nov. 1. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg őket
2015. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
komolyan még oldalt is csinál róla valaki? illetve blogot?
2015. nov. 1. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!