Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Barátok köztben ki ölte meg...

A Barátok köztben ki ölte meg Robit?

Figyelt kérdés
1 ideje lemaradtam a sorozat történéseivel, de ez érdekelne. Előre is köszi! :D

2016. jan. 8. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyelőre még titok, de szerintem hétfőn ki fog derülni! ;) :P
2016. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem Peti volt?
2016. jan. 8. 20:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem.

De szerintem amúgy Liza volt egy elborult állapotában...

És nem is tud róla...

2016. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Harmadik: Szerintem is Liza volt.
2016. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő kicsoda és hogy került a BK-ba? Elég régen láttam, most bekapcsolva láttam, hogy mi zajlik éppen. Kolis vagyok, aztán így egy ideig követtem utána, de többnyire nem volt időm, mire meg bekapcsoltam, a fél szereplőgárdát lecserélték.
2016. jan. 8. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor ezen ügyre egy kis gyorstalpaló :D

Robi: Nóra új barátja, akivel összeházasodtak, de azt utána holtan találták.

Ludwig: Robi apja, akit Robi juttatott börtönbe és Ludwig nyíltan a szemébe vágta,hogy gyűlöli őt.

Ági: Ludwig felesége, lefeküdt Robival, és mielőtt rosszra gondolnál nem, nem ő Robi anyja :D

Liza: Ági lánya, akinek az apja nem volt 100-as és ő, mármint Liza sem az.


Akiket pedig kikérdeznek gyanúsítottként vagy legalábbis valamilyen összefüggségbe hozhatóak Robi halálával:

Attila: Ludwig cuccai között turkált, mert az tönkre akarja őt tenni. Robi meglátta és kérdőre vonta Attilát.

Miklós: gyűlölte Robit és megfenyegette,hogy ha árt Nórának, akkor megöli.

Rudi: sok pénzzel tartozott Robinak, nem akarta kifizetni, ezért megfenyegette Robit. Majd Robi visszafenyegette Rudit, és Rudi elment az esküvőre,hogy törlessze a tartozást.

Peti: mikor bement a szobába, Robi ott feküdt a földön. És mint kiderült, elvitt egy gyertyatartót, ami lehet,hogy a gyilkos fegyver.

Egy srác, akinek a nevét nem tudom: az apja Robi barátja volt,de már meghalt és Robi tehet a haláláról, valamilyen baleset volt. A srác megtudta és megharagudott Robira.

Liza: megtudta az előbb leírt dolgot, amiért ő is bepöccent Robira, plusz alapból sem 100-as agyban.

2016. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Attila volt, de véletlenül. Lisára gyanakodtam, de Peti az ujjlenyomatok miatt vitte el a gyertyatartót, és mivel Lisa is abban a házban él, korábban is hozzáérhetett, Attila viszont nem.
2016. jan. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Amikor Peti bement a szobába a gyertyatartó valakinek a kezében volt mert mozgott. Tehát Peti tudja ki a gyilkos és falaz neki. Liza vagy Liza barátja a tettes.
2016. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És Peti miért falaz neki? Vagy hogy vannak ilyen jóban? A gyorstalpalót pedig köszönöm!:D
2016. jan. 10. 18:03
 10/12 anonim ***** válasza:

amúgy az rtlklub honlapján utólag is vissza lehet nézni...

csak regisztrálni kell, de nem nagy cucc az a reg amúgy...

2016. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!