Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Való Világ 8 - ezmiez? Mit...

Való Világ 8 - ezmiez? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Ezek nagyon ostobák.


Szökik a málna - tudod tesó - negatív!


A nagyobb darab szőke csaj egyetlen mondatot nem tud összerakni:

"AAAA...ööö...tudod!"


A vékony, fura fogú szőke csaj sem jobb...


A szőke, "félmeztelen vagyok" Soma, jézusatyaúristen... ilyen van? Azt hiszi, hogy az teljesítmény, hogy félmeztelen? Ennél azért több kell...


Tudom, cirkusz kell a népnek. De úgy gondolom, hogy ennél igenis értelmesebb a 16-18 éves korosztály is, és erre még ők is azt mondják, hogy "Jééézusom!".


Az egyik srác, a szerény, meg a barna hajú, selypítő vagy vmilyen beszédhibás csaj eddig értelmesnek tűnik.


2016. aug. 27. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Várj egy hetet, ne az első 1 órából ítélj. Ilyenkor az emberek még felfokozott állapotban vannak, idegenek kerülnek össze ráadásul nyilvánosság előtt, máshogy viselkedik az ember. Mindenki máshogy vezeti le a stresszt, miközben arra is gondolnia kell hogy ha nem produkálja magát akkor kiesik.
2016. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Sose néztem, most se fogom. Mindenki megadott szerepet játszik.
2016. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Honnan tudod, ha sosem nézted? Önmagadnak mondasz ellent, de mindenképpen véleményt kellett hangoztatnod hogy bebizonyítsd te felsőbbrendűnek tartod magad mert nem nézed.
2016. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez tényleg így van, sokan kategorikusan kijelentik, hogy ők aztán nem nézik, de azért érdekes módon mindig tudják, ki kicsoda, és mi történt.


Sajnos túl későn lesz, én olyankor már alszom, de biztos tele lesz vele a média, max ott fogom követni.


Ez a Zsófi, aki modellkedik (a világon nincs annyi újság, magazin, katalógus, amennyi modell van a magyar médiában) nagyon csúnya.

Tivy... nincsenek szavak.

2016. aug. 27. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Star Academy sokkal jobban bejött. Ott első ránézésre normális emberek is vannak, de majd meglátjuk.
2016. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Látom nem voltam világos.

Belenéztem? Igen.

Folyamatosan nyomon követtem-e? Nem, mivel elvette a kedvem már az eleje.


Inkább nézek olyat ami el is nyeri a tetszésemet, és nem ennyire butító.

2016. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Akkor butító ha hagyod magad butítani. Úgy is lehet nézni ha nem veszed át a szereplők stílusát, beszédét, viselkedését. Annak butító aki befolyásolható ember, nem minden néző az.

Az ilyen elzárt közösségben élő emberek megfigyelése jó szociológiai vizsgálat, akkor is ha szerepet játszanak vagy irányítva vannak, mert 100%-ban nem lehet mindent kontrollálni.

2016. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

Azt, hogy a Juno űrszonda nemrég közelítette meg a Jupitert 4200 km-re, ahonnan kitűnő minőségű felvételeket csinált és ebben a pillanatban is még küldi a képeket. Több száz, ha nem ezer tudós, kutató, mérnök és szakember több éves megfeszített munkája ért révbe aminek a gyümölcse az, hogy feltételezhetően többet megtudunk a világegyetemről.


Ma reggel óta pedig bárhová nézek: "PUFF, VALÓ VILÁG 8"


Senkit nem akarok megsérteni és akinek nem inge, az ne vegye magára. De én ezt inkább szomorúnak tartom.

2016. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!