Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Pretty little liars rajongók!...

Pretty little liars rajongók! Ti mit gondoltok, mi lesz a vége?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hisz most volt a nyári finálé és hogy lesz tovább.Spencer túl éli a lövést?? Alison tényeg terhes??Vagy Mi lesz az Emison párossal akkor össze jönnek??Vagy csak spontán csók volt??

Ezrával ás Ariával mi lesz??Akkor lesz esküvő vagy mi??

Minél többen írjátok a véleményeteket vagy hogy minek örülnétek jobban!!



2016. szept. 4. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Spencer túléli és csak Yvonne fog meghalni (az olyan szimpla PLL-es lenne...) Alison terhes, de nemhiszem, hogy a saját gyerekével. Emily levett és eltűnt petesejtjei biztos nem szívódtak csak úgy fel. Arra kíváncsi leszek, hogy akkor ki az apa. Emisont nem tudom, a gyerek miatt biztos jó ideig együtt lesznek, de nem tudom, hogy konkrétan szerelmespárként, vagy simán.

Az Ezria viszont nagyon nehéz ügy... Marlene azt mondta, hogy több mint 1 esküvő lesz, és ugye egy Haleb esküvőben biztos vagyok, a másiknál pedig egy Ezriának örülnék, bár egyáltalán nem vagyok oda Ezráért.

De teóriáim nincsenek. Ki lehet Spencer apja? Ki A.D? Engem ezek jobban izgatnak :)

2016. szept. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel a sorozat már teljes mértékben arra épül, hogy a rajongók mit akarnak így az lesz a vége, amit a rajongók akarnak :)

Ez nem a Trónok Harca, úgy sem merik meglépni, hogy kinyírják az egyik főszereplő csajt.

És pont azért mert egy amerikai tini sorozat így sajna biztos nem fog teljesülni, amit én szeretnék.

Valamiért sokáig az volt a véleményem, hogy Alison állt az egész hátterében. Nem tudom miért.

Aztán jött egy csomó A vagy A-t segítő csicska segéd.

Aztán kiderült, hogy Alison is azok között van, akiket a rejtélyes üzenet küldő zaklat.

Sokáig azt is gondoltam, hogy vagy Spencer vagy Arya vagy Emily vagy Hanna áll az egész hátterében, de ezt ugye elég nehéz lett volna kivitelezni. Mondjuk ügyes és agyafurt csavarokkal még be lehet tenni az egyik lányt Über A-nak, aki a látszat kedvéért saját magának is küldött fenyegető sms-t. Dehát na, ez nem lesz valószínű. Pedig én valamiért ezt nagyon szerettem volna.

De én nekem valahogy Alison is olyan furcsa. Annyira ártatlannak tűnik, pedig a lányok visszaemlékezéséből ítélve ő messze nem áldozat típus. Olyan, mintha a lányok visszaemlékezéseiben előbukkanó Alison és a mostani Alison két teljesen különböző ember lenne.

2016. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.! A számból vetted ki a szót! Mintha nem is ugyanaz a lány lenne. Az eső évadokban, ha Allisonra emlékeztek, olyan titokzatos bajkeverő lány volt, a hideg futkosott a hátamon, ha szerepelt. Most meg egy lúzer kb. Szerintem a terhesség azért került be a sorozatba, mert majd összejönnek Emilyvel és már adott a közös gyerek, megspóroltak egy utat a spermabankba :D Aria és Ezra kapcsolatát nézve én örülök, h Nicole él, mert így sokkal korrektebb lesz letisztázni, h kit választ. Mert ha azért házasodnak össze, mert Nicole úgy is halott, mindig ott lenne a kérdés, h csak azért van Ariaval, mert Nicole nincs? Én ezt mint nő, nem viselném el egy életen át. Adott a két nagy szerelem, válasszon! Yvonnet pedig ezzel az ürüggyel kiírták sztem, h Spencernek és Tobynak könnyebb legyen összejönni újra. Noel Kahnnál nem gondoltam, h ilyen egyszerűen kinyírják....Nem mintha hiányozna.Remélem mindent megmagyaráznak, mert nem tudom ti hogy vagytok vele, de a rokoni szálak kezdenek túl bonyolultak lenni a Hastings-Drake-Dilaurentis családban!
2016. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt bírnám ha kiderülne, hogy Alison nem is Alison, hanem Bethany. Bár akkor az azt jelentené, hogy van még egy iker pár a sorozatban, ami már azért elég gáz lenne. Pedig sokkal jobb lenne ha Ali ikertesója lenne az aki az egész hátterében állt és átvette a helyét.
2016. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is titokban arra vágytam bár csak a lányok közül lenne az egyik...És akkor nem csak nekem volt olyan fura hogy Alison egysze ilyen egyszer olyan,megváltozott az biztos.Pedig ő az egyik kedvenc szereplőm..és azért nem lenne jobb ha inkább ő zaklatná "A"-t???
2016. szept. 7. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még azért Alivel kapcsolatban várok még valami nagyobb csavarra. Személyiség zavar (klísé, de itt ebben a sorozatban még elmenne), gonosz iker (ez már Mary miatt gázos lenne). Nekem már évek óta van vele kapcsolatban gyanúm, csak időről időre elaltatja a "jaj nem értek semmit és áldozat vagyok" stílusú magatartása.
2016. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 diamant13 válasza:

SPOILERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR:

NEM LESZ LEZÁRÁS A 7.ÉVAD UTSÓ RÉSZÉBE ÉS TÖKKAKSIN LESZ VÉGE NEKEM NAGYON NEM JÖTT BE ERRE PAZAROLTAM EL AZ IDŐMET HOGY KB A SEMMIÉRT NÉZTEM MEG 7 ÉVADOT!!!

Spencer gonosz iker tesója A (ALEX DRAKE A.D)

CECE TESÓJA IS . SZOVAL ALEX SPENCER CECE TESÓKÁK

2017. okt. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!