Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klub nem tervezi, hogy...

Az RTL klub nem tervezi, hogy a Szulejmánt is napi szinten adja, mint a TV2 A szultánát?

Figyelt kérdés

Annyira gáz ez a hetente 1 rész, alig emlékszem mivel végződött legutóbb, mire megint oda kerül a sor, hogy megnézhetem a következő részt. Másrészt pedig már olyan későn van, hogy elalszom előtte, így neten kell visszanéznem. Tudom, hogy nézhetném törökül, feliratosan, de annyira megszoktam már a magyar hangokat, és jó hogy nem kell olvasnom.

Nem hiszem el, hogy nem esik vissza a nézettségük, mikor a TV2 köröket ver már rájuk.


Nem tudtok róla, hogy az RTL esetleg tervezné a napi szintű vetítést?



2016. okt. 28. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervezik naponta adni. Így is a Szulejmán a legnézettebb sorozat, ha jól tudom.
2016. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: bocsi, rosszul írtam. A Szulejmán a legnézettebb hetente egyszer adott sorozat, de így is bőven felülmúlja a Szultánát.
2016. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Na még csak az kéne!
2016. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"mikor a TV2 köröket ver már rájuk."


A TV2 senkire sem ver köröket, főleg nem az RTL-re.

Egyébként az RTL-nél nem tudom hogy szerkesztik össze a részeket, de egy teljes Szulejmán epizód másfél óra körül van, míg az RTL-en 40-50 perces egy rész. Szóval elég rendesen szétszedték. Gondolom jó sokáig akarják húzni.

2016. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy felgyorsulnak az események, jobb lesz. Musztafát kivégezteti az apja, Mehmed pestisben meghal, Dzsihángir is, a lusta és iszákos Szelim lesz a trónörökös és később a szultán. Bajaziot is kivégeztette az apja. Mihrimah Rüsztem pasa, nagyvezír felesége lesz és anyja halála után uralkodik az apján. Lütfi pasa megveri a feleségét, leválták, elválnak, visszavonul és történetíró lesz. Hürrem szultána pedig 1558-ig tovább gonoszkodik, akkor halt meg.
2016. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!