Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lg lf 5800-as smart tv-n...

Lg lf 5800-as smart tv-n nehéz online filmet nézni! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van 3-4 ismert megosztó. Egyiken sem tudom rendesen megnézni a filmet. Elindítom és utána látom,hogy elkezdi betölteni. Kb. 20-25 percet előretölt miközben nézem,de tovább nem. Amikor elérek addig,egyszerűen megáll,fekete lesz a kép. Ezek után újra elindítom az elejéről és átugrik pl 25 percre,ahol jártam. Utána miközben nézem ismét csak 20 max 30-35 percet tölt előre. Ott megint megáll. És így megy tovább. Ha leállítom a pause gombbal akkor sem tölt tovább. Volt több megosztó oldal pl a couldzilla azon végig mentek a filmek. Egyszer sem állt meg. De sajnos valamiért ezekre a mwgosztókra nem tesznek már filmet. Egy darabot nem találtam,ami olyanon lenne,ami nem áll meg. Be lehet ezt állítani valahogy? Én a fil...zz pont eun szeretnék nézni filmet.
2016. nov. 18. 18:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!