Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek hogy tetszik a Soy Luna?

Nektek hogy tetszik a Soy Luna?

Figyelt kérdés

A Violetta után nem akartam megnézni, mert utánzatnak tartottam. Azért részben igaz is, de azért sztem nem olyan rossz, mint vártam.

Valahogy nem tudom igazán megszeretni. A főszereplő csaj kinézete sem szimpatikus.

Meg látszik, hogy a Violettábol "merítenek". Benne van/lesz a sorozatban a Violettábol Marotti, Gregorio, Federico.

Nektek hogy tetszik a Soy Luna, Violetta-fanok?



2016. dec. 26. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
ez hulyeseg miert ne lehetnének benne a Violetta szereplői másik sorozatban??
2016. dec. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Igen szerintem is Violetta kopi.

Karol se szimpi és ugyanaz az ember írta😡

Persze hogy ugyanaz a helyszín..

Még azt is elképzelem hogy bemennek az on biet studioba..😒

A szereplők személyisége is hasonló..

2 fiú között kell választania ez is ugyanaz a szitu

Ami a legrosszabb hogy beraktak egy ilyen fejletlen csajt (16 éves!!!) Én max. 12nek néztem... Violetta ennyi idős korában olyan fejlett volt és szép de Luna foga olyan mint egy rágcsálónak😂

1.válaszoló:

Azért nem lehet mert akkor ez már lehetne Violetta 4 is ennyi erővel😬

2016. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem meg benne van a Violettas Rock bones-ból is egy srác, aki Pedrot alakítja. Plusz ott van Rafa Palmer. Es basszus meg azt is felhasználtak, hogy Luna anyja meghalt egy tűzbalesetben. Igazából en előítéletek nélkül megnéztem az elso két részt, de valahogy nem uti meg a szintet.
2016. dec. 27. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Én már az első rész főcímdalánál már kritizáltam a csúnya fejét😂
2016. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nézem és nagyon jó ,szerintem jobb mint a violetta mert egyik disney sorozatban sincs görkorizás és szerintem ez egy tök jó ötlet meg én szeretem a violettát de ott egyfolytában visongattak meg kornyikált a ludmila meg ott minden csak a violettárol szolt itt meg vannak legalább mások is.
2017. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!