Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Barátok Közt-ben mik történtek...

Barátok Közt-ben mik történtek? Nézi valaki?

Figyelt kérdés

Nem is tudom mióta nem nézem, de a héten belenéztem kicsit, és a karakterek 50%-áról azt sem tudom, kicsoda. Ezért sok kérdés merült fel bennem.

Ki ez a Ludvig? És a neje?

A katonának (talán Krisztián volt a neve?) megvan még a kutyája? A pincér csaj, akivel mindig olyan szerencsétlen volt azzal mi van?

Hol van Klaudia?

Hol van Balta?

Miki és Nóra együtt vannak? Hát Peti és Hanna? Attila és Juli? Laci és Gizi? Alíz és Ádám?


Ha eszembe jut még valami, írok.



2017. jan. 19. 16:33
 1/6 anonim válasza:
Azthiszem Gézát már kiírták,és Esztike meg Hoffer Misi sincs már ott.
2017. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ági, Schneider Ludvig felesége is Berényi, az Attila testvére.

Krisztiánnak nincs kutyája, de az övé Aliz, a pincérnő.

Klaudia néha felbukkan, a villát eladta Ágiéknak és férjhez ment Olaszországba.

Balta? Az ki?

Nóra feleségül ment Schneider Robihoz, de azt agyonütötte a mostohahúga. Nincsenek együtt. Miki Julival keveredett kalandba, Attilával azóta sincsenek együtt. Peti és Hanna együtt dolgoznak, de nincsenek együtt, Aliz Krisztián barátnője, Ádám hol itt, hol ott.

2017. jan. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Hűha. Ezek a Berényiek :D.

Nem gondoltam volna, hogy Alíz és Krisztián összejönnek. De mi lett Krisztián kutyájával? :S

És volt az a barna hajú pincérnő csaj is, aki akkortájt jelent meg, mint Krisztián is. És Krisztián mindig rossz fényben tűnt fel nála. Tudod kire gondolok. Vele mi lett?

Balta alatt Balta Zsoltra, a Rózsa tulajára gondoltam, természetesen (talán *Barta)

2017. jan. 21. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Barta Zsolt külföldön van, valójában a Rékasi Károly balesete miatt (nem javult a járása), kiírták a sorozatból. Sőt a Babát el is adta Krisztiánon keresztül.
2017. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és persze Zsófi. Aki volt már minden férfi ágyában, volt eddig két férje (Barta Zsolt és Miki), jelenleg van egy kisfia (Tóbiástól, akik biszex) és Ádámmal kavar. Laci elvette a barátnőjét, sőt örökbefogadtak egy kislányt. Vili bácsi második felesége Bözsi néni, a ház új lakói Emilia, a pszichiáter, a lánya és a mamája, valamint a rokon srác, Milán. Van még Ottó és a mamája, valamint a már felnőtt Luca és Ági első házasságból származó lánya. Volt még a gazember Weintraub és özvegye Gigi, aki Ádámra hajt.
2017. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az a barnahajú pincérnő az Enikő volt,aki főállásban ápolónő volt,bekattant,lelépett a Rózsa kasszájával,-elvágták azt a szálat,nem szerepel már.a baltát,(nem Bartát)-asszem lelötték.Klaudia nem eladta a villát,hanem ágnes kizsarolta valamivel.
2017. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!