Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az alábbi Cartoon Network...

Az alábbi Cartoon Network sorozatok 1-10-ig terjedő skálán mennyire sikeresek?

Figyelt kérdés

-Steven Universe

-Tini titánok, harcra fel!

-Ben 10 (a legújabb)

-Ben 10 (a régebbi)

-Shaolin leszámolás

-Shaolin krónikák (?)

-Parkműsor

-Angelo Rulez

-Kalandra fel!

-Bolondos dallamok

-Lego ninjago: a spinjitzu mesterei

-Totál dráma (az egész együtt)

-Zöldfülűek bevetésen

Úgy is érdekel ha szerintetek mennyi :)

Köszönöm a válaszokat! :)

U.i: Bocsi a helyesírási hibákért!



2018. febr. 14. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresd ki őket IMDB-n és Rotten Tomatoes-on.
2018. febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. febr. 15. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Steven Universe: sokan szeretik, régen én is néztem.

Tini titánok, harcra fel!: közutálatnak örvend, ugyanis teljesen elrontotta az eredeti Tini titánokat

Ben 10 (új): utálják

Ben 10 (régi): megoszlanak róla a vélemények, van aki jónak tartja, van aki rossznak, én régen szerettem, de csak az eredetit.

Saolin leszámolás: népszerű műsornak számít.

Saolin krónikák: ha jól tudom, ezt is utálják, ugyanolyan oknál fogva, mint a TTG-t (Tini titánok harcra fel).

Parkműsor: nagyon népszerű, én is szerettem régen.

Angelo rulez: Középszerű, szerintem is, meg úgy összességében a vélemények is erről tanúskodnak.

Kalandra fel!: Nagyon jó sori, sokan szeretik, én is szerettem régen, néha még most is nézem.

Bolondos dallamok: Attól függ, melyik kiadásról beszélsz. Ha az eredetiről, azt mindenki szereti, ha a "sitcomosított" verzióról, az megint csak a "középszerű" kategóriába esik.

Lego Ninjago: dunsztom sincs. Én pl. nem szeretem.

Total Drama: én nem szeretem, de sokan nagyon jónak tartják. Persze itt is vannak utálkozó emberek.

Zöldfülűek bevetésen: Sokan utálják, ugyanis az az emberke készítette, aki a Johnny Testet és mivelhogy már a JT-et is csomóan utálták (én nem, mert a gyerekkorom része volt), így a ZB vagy Supernoobs sem kerülhette el az utálatot.


Nem írtam számokat, hogy 1-től 10-ig mennyire sikeresek, szerintem ki tudod saccolni. Csak magyar és angol fórumokból, illetve saját kútfőmből szereztem a tapasztalatokat.


Remélem, kielégítő volt a válaszom.


19/F

2018. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszi szépen! :D
2018. márc. 4. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Tini titánok, harcra fel! abból a szempontból sikeres, hogy az amerikai Cartoon Network folyamatosan nyomatja, komolyan szinte egész nap az megy, és még mozifilmet is készítenek belőle. Az idősebb nézők közül sokan pont ezért utálják, meg mert (ahogy előttem említették) annyira eltér a korábbi sorozattól. De a kisebb gyerekek közt nagyon, nagyon népszerű.


A Lego Ninjago népszerűsége szerintem két szempontból mérhető fel. Először is a Ninjago játékok piacra dobása volt a legsikeresebb a Lego cég teljes történelmében, és ebben a sikerben a rajzfilmnek is szerepe volt. Másrészt a Ninjago-t pár évad után abba akarták hagyni, és lecserélni a Lego Chima-ra, de közkívánatra visszahozták, és a játéksorozat meg a rajzfilm még ma is tart. Az összes eddigi Legós rajzfilm közül messze ez a legsikeresebb.

2018. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen én is észrevettem hogy egész nap ez megy...és nagyon elegem van belőle...(én is a régi változaton nőttem fel és ez volt a kedvenc mesém) Ez egy oltári nagy baromság! Agyzsibbasztó és nincs semmi mondanivalója. Nagyon idegesítő hogy egész nap nyomják a hülyeséget hogy a végére kiderüljön teljesen értelmetlen volt vagy csak a várost rombolták le.


A Lego Ninjagot még én is szerettem lány létemre :D (alapból kicsit fiús vagyok mivel fiú tesóim vannak)


Köszönöm az eddegi válaszokat!:D

2018. márc. 4. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kisebb voltam (most 15 és lány), akkor sem voltam nagy CN fán, inkább Nickelodeon, nem néztem minden sorozatot amit felsoroltál.

De párat igen. Az Angelo Rulezt bírtam, szerintem elég szórakoztató.

A Lego Ninjagot nagyon szeretem, már várom a 8. évadot. Annak idején a tesóm (fiú, 3 évvel kisebb) miatt kaptam rá, de még most is követem.

Amit még néztem az a Totál Dráma, azt nagyon imádom még most is. Szerintem egyik legjobb rajzfilm sorozat.

Szerintem amiket én néztem azok elég sikeres sorozatnak mondhatók, de nem tudom, csak a véleményemet írtam le.

2018. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább az ilyen régebbi műsorokat néztem és most is nézem meg újra. Tini Titánok, és a Totál Dráma a kedvenceim. És még a Shaolin leszámolást, Kids Next Door-t, Ben10-t is szívesen nézem még néztem anno gyerekkoromban is.

A kalandra felből és parkműsorból láttam még pár részt, de nincs róluk véleményem, a modern televíziós rajzfilmek nem igazán érdekelnek, inkább a régieket nézem vissza, hogy lássam milyen volt a cselekménye, amit nem igazán érthettem 8 éves koromban.

2019. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!