Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vki nézi az új sorozatot A...

Vki nézi az új sorozatot A Tanárt?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik a sorozat és belőle Roland😍 Nagyon tetszik...Vki vélemény a sorozatról? Esetleg az említett szereplőről?

2018. ápr. 10. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, az elsőt megnéztem, de már pár perc után látszott, hogy a minősége: HÍGFOS!
2018. ápr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látni még nem láttam, de tervezem, hogy belenézek, mert a német sorozatot (ami alapján csinálták) nagyon szeretem :)
2018. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az egész egy ugyan ilyen német sorozatra épül amit Magyarországon is játszottak (lehet még mindig van a tvben) a német 2009 óta megy Der Lehrer a címe nálunk tanárok gyöngyére van fordítva, ha a magyar tetszik nézz meg abból is egy két részt észre fogod venni hogy ugyanaz az egész csak a szereplők mások például
2018. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Épp csak belenéztem, de nekem elég is volt, számomra a Középsuli című gagyi tinisorozat színvonalát üti.
2018. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nézem, de nem igazán lett a kedvencem. Főleg Nagy Ervin és Anger Zsolt miatt kezdtem nézni.

Az első rész nagyon gyenge volt, de nem szoktam egy rész után ítélni, szóval folytattam. A 2. rész már jobban tetszett, most a 3. megint kevésbé, szóval nekem eléggé hullámzó. Jobban tetszene, ha folyamatos lenne a történet, és nem minden részben más diák problémáját oldanák meg.

De azért azt a pár részt, ami hátravan, már csak megnézem :D

2018. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!