Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Magyarország, szeretlek!...

A Magyarország, szeretlek! Műsorban ki volt ma az énekes?

Figyelt kérdés
Most néztem a műsort egy pillanatra, és egy szőke göndör csaj (lehet, hogy festett) énekelte az "Akad, amit nem gyógyít meg az idő sem" című számot. Érdekelne, hogy ki ő, mert elég jól énekel.

2018. szept. 26. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szécsi Böbe
2018. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó tipp, de nem vagyok benne teljesen biztos, hogy helyes. Itt látható 11:35-től: [link]
2018. szept. 27. 22:22
 3/3 A kérdező kommentje:

Na közben megnéztem a végén a közreműködők között ott van a neve, és tényleg olyan Szécsi feje van, bár google nem sok képet dob ki, és tök más a haja mindegyiken, úgyhogy tutira ő az, köszi!


Az a baj ezekkel a tehetségkutatókkal, hogy utána eltűnnek ezek az énekesek, és netről esélytelen bármilyen hanganyagot szerezni róluk. Pl tőle is hallgatnék szívesen hasonló értelmes számokat, de csak 1-1 diszkós szutyok van fent a youtube-on. A Virtuózokból is van egy csomó, akit szívesen viszont hallanék, még akár fizetnék is érte, de állandóan a kocertjeikre járni elég komoly kiadás lenne, digitális formátumban meg szinte nulla, amit be lehet szerezni, vagy én keresem rosszul.

2018. szept. 27. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!