Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A bolond Lali nyerte a szenzác...

A bolond Lali nyerte a szenzációs négyest. Mitszóltok hozzá?

Figyelt kérdés

#kultúra #TV #sóműsorok
2018. okt. 29. 09:15
 1/4 anonim válasza:
33%

Két kérdés, ami, esküszöm, valódi:

1, Mi az a "szenzációsnégyes"?

2, Ki az a "bolond Lali"?

2018. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem rendben van. Annyira gáz volt a műsor, hogy az elképesztő. Az előadások nagyon gagyik voltak, a zsűri még nem szégyellte ezt elmondani. Az előadók meg megsertodtek rajta.

Nem nagyon lehetett komolyan venni. Lali tökéletes volt arra, hogy megnyerje.:D (amúgy elég komolyan vette a dolgot)

2018. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem az tetszett a legjobban mikor az előző adásban Nagy Alex légtornás számot adott elő, ez a kis törékeny nő aki nemvégzett artistaképzőt olyan komoly számot adott elő hogy le a kalappal.

A bolond Lali meg egy idióta.

Ha a tehetséget nézzük magasan verte Nagy Alex ezt a bolond Lalit, ezt nemgondoltam volna hogy ennyi elmebajos van Magyarországon hogy a bolond Lalit hozzák ki Nyertesnek. Én az ilyen emberekkel mint ez a bolond Lali még szóba sem állok.

2018. okt. 29. 10:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezért tart itt ez az ország ahol tart mert ilyen idiótákból rengeteg van mint ez a dili lali.
2018. okt. 29. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!