Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol találok olyan tévészolgált...

Hol találok olyan tévészolgáltatót, ahol a tévécsatornákat én válogathatom össze?

Figyelt kérdés
Magyarul személyre szabhatom.Mert a mostani előfizetésemben a 99 csatornából jó,ha 15 csatornát nézek....Szerintem ennek így semmi értelme.
2019. febr. 16. 05:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked semmi, de aki adja annak pénze van belőle, inkább oda adják mindet, ha úgy fizetsz, és szelektálhatod.

sztem sehol, aki megéri erre felé az a digi tv, jó áruk van és kínálatuk is.

Én is uígy vagyok vele, ha azt nézzük mennyit nézek akkor 1000ft alatt kéne fizetnem, ez nekik nem biznisz.

2019. febr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehol. Technikailag meg lehetne oldani, de csak csomagban adják.
2019. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megveszed a legnagyobb csomagot.

Majd szimplán s tv-n létrehozol egy csatornaválogatást,amiben csak azokat a csatornákst látod, amiket nézel.

2019. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen utolsó,de a pénzből is kevesebbet szertetnék fizetni arányosan....
2019. febr. 16. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!