Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A punkok miért hiszik azt,...

A punkok miért hiszik azt, hogy az anarchia zavargást, káoszt jelent?

Figyelt kérdés
Az anarchia a magántulajdon eltörlését, igazságtalanságok eltörlését jelenti.
2010. júl. 12. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
ha eltörölnék a magántulajdont, akkor tényleg káosz lenne. és nem csak a punkok szerint.
2010. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem értek egyet. Afrikában vagy Óceániában még mindig megélnek simán pénz nélkül emberek boldogságban és stressz nélkül.
2010. júl. 13. 16:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Afrikában a hagyományokon alapuló törvények diktálnak, az nem anarchia. Én az ideális anarchiát pont úgy képzelem, hogy nem hagyományok, hanem az ésszerű megegyezések alapján működne, és pont emiatt nem tartom megvalósíthatónak.
2010. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De épp ez a baj, hogy a punkok ezt azért akarják hogy elszabaduljon a pokol.
2010. júl. 13. 23:19
 5/10 anonim ***** válasza:

nem hiszik...:)

sőt. az anarchista punkok úgy vélik hogy rendezett társadalom jöhet létre anarchiával. A káosz ennek helyetteysítésére jött, mikor látták hogy anarchiát nem fognak elérni akkor akartak káoszt. De sosem keverték össze a kettőt.

2010. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Punkok nem anarchisták.Az csak polgárpukkasztásért volt.A punk az jobboldali volt akárcsak a skinhead.Csak pár punk komolyan vette az anarchiát és aszt hitték az jó dolog ezért romlott meg a viszony.Pl: nekem is van egy bazinagy anarchia jel a dzsekimen beleírva hogy kaaos.Mégse vagyok anarchista csak polgárpukkasztó.És nagyon sok NS haverom van.Én is NS punknak vallom magam
2011. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég furi dolgokat írtatok előttem, én is írok akkor :). Az anarchiát mindenki úgy képzeli el, hogy káosz zavargások stb.. Szerintem ez nagyon nem így van! Ha anarchia van, nincs állam, nincs nemzet..közösség van, és nekik is vannak szabályaik.A különbség az, hogy nem egy ember alakítja őket, hozza meg őket, hanem a közösség.Ja és a skinhead és a punk nagyon nem jobboldali. Olvass utána picit.Az első skinhead-ek nem voltak rasszisták:o pedig sokan ezt hiszik, néhány skinhead elkezdte a rossz helyzet miatt a bevándorlókat okolni, és innen jött hogy a skinhead rasszista! Visszatérve, az anarchia nem lenne feltétlenül rossz, csak az emberek nem tudnak meglenni magántulajdon nélkül, és úgyis lenne valaki aki magához rántja a hatalmat..
2011. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj ez lemaradt! Kedves kérdező..honnan tudod hogy a punkok azt akarják hogy elszabaduljon a pokol? :)
2011. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen az első skinheadek nem voltak rasszisták.De a bevándorlók ellen tüntettek meg a punkok is.De a punkok (legtöbb) átlépett a baloldalra mer beszartak a sok bunyótól és ezért hiszik sokan hogy a punkok anarchisták.Pedig a punk ugyanúgy fellépet a bevándorlók ellen.És Magyarországon is vannak még rendes punkok.

White Punks not dead!!! 88/77

2011. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem, a punk kvára nem politizál xD persze vannak balosok jobbosok..de az már nem a régi..sztem a punknak alap dolog hogy kimaradjon a politikából :)
2011. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!