Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti melyik dühös, tombolós...

Ti melyik dühös, tombolós rock és metál számokat hallgatnátok ILYEN körülmények között?

Figyelt kérdés

Nemrég elvesztettem azt az embert, akit a legjobban szerettem, és amellett, hogy piszkosul üres és összetört vagyok, baromira utálok kvázi mindenkit, aki idősebb most, mint amennyi ő volt a halálakor, utálok mindenkit, aki beteg volt, mint ő, de vele ellentétben meggyógyult. Irigyelem tőlük az éveiket, az egészségüket, amiért Neki nem juthatott ugyanezekből.


Eddig a Gojirától az Only Painre voltam ráfüggve, de kéne valami változatosság.



2019. szept. 28. 05:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Burzum - Dunkelheit

Bathory - Hades

Dimmu Borgir - Raabjørn Speiler


Judas Priest - A touch of evil

Slayer - World painted blood

Metallica - The unforgiven

KoRn - Leave me alone

KoRn -4U

Burzum - War

Bathory - The lake

Bathory- necromansy

GORGOROTH -Prayer

2019. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Judas Priest szám pont az egyik kedvencem is.
2019. szept. 28. 21:09
 3/15 Tom Benko ***** válasza:
86%

Hát nekem ilyenre pont nem a dühös tombolás ugrik be, inkább a másik véglet. Funeral doom, drone és hasonlók.

Shape of Despair - Curse Life

Confessor - Collapse into Despair

Pantheist - Don't Mourn

Orodruin - Epicurean Mass

Neolithic - Born to Suffer

Lacrymae Rerum - III - Incubation: the Feast of Flies

Inanition - Funeral of Sea


aso...

2019. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A depresszív, szomorú számoktól még jobban kikészülnék, azért gondoltam, hogy inkább az "utálom ezt a helyzetet" oldalára koncentrálok.
2019. szept. 29. 23:15
 5/15 Tom Benko ***** válasza:
86%
Nem, pont, hogy segítenek az érzéseid feldolgozásában.
2019. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

==OFF==

Gyásznak 5 szakasza van. Nekem sokat segített, hogy túl legyek rajta, hogy tudatosítottam, éppen melyik szakaszban vagyok. Ajánlom, hogy keress rá, hátha segít neked is.

==ON==


Jelenleg a Fostartály - Return of the Jani albumát hallgatom - mondjuk ezt csak úgy lazítás képen egy nehéz nap végén. Egy könnyed magyar grind-core vicces szövegekkel: [link]

Nem mellékes, hogy ezen az albumon van a "Ki*aszott dühös dal" is. És a Messugah feldolgozásuk is adja.


Érzelmekkel teli, erős metál számomra a

Jinjer - Pisces [link]

Csak hallgassad végig (tényleg, egy jó fülessel, vagy egy jó hangszorón, szemet becsukva, hátradölve)

Ha tetszik egymás után mehet a két nagy album: Cloud Factory és King of Everything


Számomra a életem legzúzósabb zenéje a Suicidal Tendencies - Freedumb [link] Ez nem öngyilkosságról szól és még csak nem is szomorú és tele van energiával. Igazi életerőt adó zúzda.


Dühös számokról még három zene jutott eszembe: Arch Enemy - Enemy Within [link] Hagyd, hogy hasson az intró, amikor már borsódzik a hátad, jön a dob, és a dallamos húrtépés, és aztán az "angyali" női ének (FYI: Angela az énekesnő). Remélem megnyeri a tetszésed. Kicsit dühösebb a "We Will Rise"

Panter - Far Beyond Driven album [link]

Sepultura - Refuse/Resist [link]

2019. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 D-Mano ***** válasza:
86%

Hát, csak azt tudom, hogy nekem mi jött be, amikor más miatt, de depressziós voltam, és teli volt a tököm az egész világgal.

Sok Arch Ememy szám, amit Angela Gossow énekel.


Plusz ez a szám a Spoil Engine-től is valami ilyasmi, sok a szövegben a "f .ck you"- amit jól esik az énekesnővel üvölteni, vagy, ha a körülmények nem engedik, vele szinkronban eltátogni.

[link]

2019. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Xasthur zenéje pont ilyen: Atmoszférikus/Depresszív Black Metal, ami egyaránt enged merengeni és közben segít kiáramoltatni is a benned lévő haragot, fájdalmat. Igazi lélekmentő zene depresszió ellen.

[link]


Engem az efféle zenék mentettek meg régen, mikor összetört lelki állapotban voltam.

2019. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Dühre ajánlanám kb az összes Pantera számot.

De különösen mondjuk ezeket:

https://www.youtube.com/watch?v=AkFqg5wAuFk (Walk)

https://www.youtube.com/watch?v=JTDj-I8LiXM (Psycho Holiday)

https://www.youtube.com/watch?v=a3JSbOt7CLo (Mouth for War)


Nekem nagy kedvencem az Alice in Chains banda, vannak erőteljesebb számaik is, engem mindig feldobnak. (Mondjuk lehet, hogy neked nem fog bejönni, de azért egy szám mutatóba:)

https://www.youtube.com/watch?v=bs02sQxNnV0 (Dam That River)



Meg úgy Linkin Parkot tudnám még mondani, de azt sokan nem szeretik, mert nu-metal, de az első albumok tényleg elég tombolós.


Amúgy tudom, hogy nem írtad, de ha gondolod beszélgetek veled róla, én 7 éve vesztettem el édesanyámat rákban.

2019. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Slipknot-People=Shit, A Liar's Funeral (bár az nem annyira tombolós), Left Behind, Dead Memories, Wait and Bleed

Burzum-A Last Forgotten Sad Spirit, Beholding The Daughters of the Firmament, War

Lordi-Chainsaw Buffet, It Snows In Hell

Metallica-One, Sad but True

Amon Amarth-Into The Dark, Runes to my Memory, Fate of Norns

In Flames-Free Fall

Heaven Shall Burn-Valhalla

Five Finger Death Punch-Jekyll and Hyde, Lift Me Up, Wrong Side of Heaven

Rammstein-Keine Lust

Dimmu Borgir-Mourning Palace

Avenged Sevenfold-So Far Away

2019. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!