Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 35 évesen tanárral van értelme...

35 évesen tanárral van értelme nekiállni gitározni? Szerintetek valamennyire még meg tudom tanulni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 10. 19:50
 1/8 Gabor201529 válasza:
100%
Igen mindenképp:)
2019. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni sosem késő ^^
2019. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Waff ***** válasza:
100%

Persze hogy van értelme. 45 évesen is, 55 évesen is, 65 évesen is...stb... :)

Sohasem késő elkezdeni.

2019. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van :D sok sikert!
2019. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A családomban van pár zenetanár, szerintük élvezet felnőtteket tanítani és gyorsabban lehet velük haladni, mint gyerekekkel. Gitározni meg még autodidakta módon is meg lehet tanulni, biztos hogy el tudsz vele jutni egy jó szintre. Ráadásul a gitár nem is egy olyan érzékeny hangszer, mint pl. a vonósok vagy a fafúvósok, ahol csak a lószőr húzogatását vagy a fújást évekig kell tökéletesíteni, hogy ne vágja fel a közönség az ereit. Egy jól hangolt gitár szimpla pengetése már szinte zene.
2019. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem 20on éves korom elején autodidakta nagyon nem ment.
2019. okt. 16. 22:26
 7/8 Mojjo ***** válasza:

@6: Rengeteg idő, energia és kitartás kell hozzá. Ha autodidakta módon tanulsz, akkor az is, hogy n+1 helyről és helyen utánanézz mindennek éa felépíts egy tanmenetet + gyakorlási ritmust/tervet magadnak. Ami nem egyszerű. Plusz fel kell ismerned a saját hibáidat, ami nagyon nem egyszerű. Tanárral más lesz a dolog :)


Egy biztos: nem a korodon múlik, hanem az elhatározásod szilárdságán.

2019. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Remélem, hogy igen, mert én ma vettem meg a gitáromat, hogy jól megtanulok gitározni, és ha megérem, jövő hónapban leszek 39 :)))
2019. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!