Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Utcai zenéléssel mennyit...

Utcai zenéléssel mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Múltkor elgondolkodtam, hogy vajon mennyit lehet keresni utcai zenéléssel. Én gitáron játszom, pár számot tudok még csak. Mennyire kell jónak lenni hogy ki lehessen ülni úgy, hogy értelme is legyen? Kb mennyit lehet ezzel keresni? Mennyi számot kell tudni? Szerintetek nem kínos? Hány hónap/év gyakorlás kell hogy tényleg értelme legyen játszani az utcán? Többen gondolom jobb, nem?

2020. jan. 15. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A bevétel a hely, személy és konkurencia függő. Ha tudsz pár akkordot, mellé énekelsz, vagy más énekel, akkor az elég, nem kell Van Halen-t játszani. Annyi szám kell, amennyi időt kint akarsz tölteni.
2020. jan. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=xk4tqDacyxQ&list=RDxk4tqDacy..


A bohócnak kell a legjobb artistának lenni a cirkuszban.

2020. jan. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Többmindentől függ a bevétel. A legnehezebb dolog felkelteni az emberek érdeklődését. Még a legjobbak mellett is szó nélkül elmegy a legtöbb ember. A puszta gitárra általában nem figyelnek fel. Az ének viszont önmagában is odavonzza a figyelmet, gitárral kísérve pláne. Fontos, hogy ne legyen túl hangos, mert az zavaró, viszont elég messziről lehessen hallani ahhoz, hogy mire odaér hozzád már meg tudja állapítani, hogy tetszik-e neki amit csinálsz vagy nem és ez alapján dob-e pénzt vagy nem. Ha sikerült elnyerned valaki figyelmét, a következő lépés, hogy meg is tartsd. Ha sok időre (kb 10 másodpercnél többre) leállsz, továbbállnak. Nagyon ritkán fordul olyan elő, hogy valaki 2-3 percnél több ideig hallgasson. Ha viszont mégis megtörténik, lehetőleg ne ijeszd el - sajnos tapasztaltam ilyet. Legyél vele kedves, járj a kedvébe olyan dalok eljátszásával amiket szeret, mert van rá esély, hogy a rajongód lesz. Ha pedig ez megtörtént, jó eséllyel számíthatsz tőle rendszeresen nagyobb összegre, akár ezresre is.
2020. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, kiegészítés: Nagyon fontos! Ha valaki pénzt dob, meg kell köszönni! Bunkóság szó nélkül nézni ahogy dobálnak. Én személy szerint megjegyzem az ilyet és soha többé nem kap egy vasat se.
2020. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!