Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A fiatalok hallgatnak mást is...

A fiatalok hallgatnak mást is Billie Eilish-on meg a rappen vagy rockon kívül?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de aki jo rappet hallgat az rossz ember nem lehet.
2020. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég buta kérdés ez. Mi az hogy a fiatalok? A többség valóban populárisabb zenét hallgat (mainstream pop/trap), de pl a rock pont nem a legnépszerűbb műfaj mostanában. Van olyan fiatal aki metált hallgat, van aki jazzt, van aki klasszikus zenét, stb.
2020. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel musicaleket hallgatok mostanában (Heathers, Mean Girls, és a kedvencem, a Hamilton). Oké, a Hamilton nagyrészt rapp (plusz pop, jazz és R&B), de a Hamiltonon kívül semmilyen rappet nem szeretek, szóval ezzel eléggé kirúgtam a hámból. Kábé február óta éjjel-nappal ezt hallgatom, egyszerűen képtelen vagyok betelni vele, a történetével, a számokkal... Már csak maga az ötlet is: hip-hop musical egy rég elfeledett Alapító Atyáról... Zseniális.


Billie Eilish-t egyáltalán nem hallgatok, rockot viszont igen, főleg Skilletet.


Popzenéből leginkább Avril Lavigne, Taylor Swift dalait szeretem. Meg van egy csomó más is, de ez az a két előadó, akiknek a legtöbb számát ismerem és szeretem, a többi az csak egy-egy szám előadónként, amit őszintén szólva semmi kedvem felsorolni, mert elég sok ilyen van.


16/L


(Amúgy a kérdéshez oda lehetett volna írni még a K-popott is, Dunát lehetne rekeszteni a rajongókkal... Nincs velük problémám [nekem is van k-pop rajongó barátnőm, szóval nem ítélem el, vagy ilyesmi], csak ez is eléggé népszerű, szóval illene a kérdésbe.)

2020. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Billie-vel hagyjon mindenki, meg a rappel is, én leginkább rockot meg metált hallgatok, de a Blues, Jazz, Country, Folk, Bluegrass, Triphop/Downtempo is jó, meg az ukulele zenék, amik aktuálisan nem tudom milyen stílusba kategorizálhatók, Hawaii talán? Ezeken kívül van még néhány pop énekes is, akiket hallgatok, pl. Michael Jackson, Adele, Lorde, stb.
2020. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
#4-es vagyok. Ja és még a Raggae meg Hippie zenék is!
2020. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
btw azért hallgat mindenki "rappet" mert azt latjak mindenhol, de aki tudja elvezni missh, byealex, manuel zeneit, attol ne varjatok mar el hogy barmilyen ertelmes zenet is hallgasson. Mondom ezt ugy hogy rappet hallgatok, csak nem a magyar trasht, mert Magyarorszagon nem a legelesebb kes a rap iparban. :)
2020. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Felesleges általánosítani, meg általánosan zene alapján megítélni egy korosztályt.

Biztosan van aki jazzt, reggae, klasszikust, countryt vagy éppen house zenét hallgat.(csak nem fogja a világnak zengeni)

Billie Eilish-t felesleges kiemelni a mezőnyből, az hogy most fel van kapva nem azt jelenti hogy mindenki azt hallgatja.(fogalmam sincs hogy milyen minőséget képvisel a zenéje, az biztos hogy nem az én stílusom)


Amúgy én általában metalt hallgatok, de jöhet jobb indie, kevés rap, country is, nagyon ritkán klasszikus vagy jazz.

De nyilván jobban otthon érzem magam egy Darkthrone számban, mint egy Bach tételben.


Szóval összesítve, pont annyiféle zenét hallgathatnak mint az idősebb korosztály, sőt többet mert az internet lehetővé teszi a sokoldalú zeneiséget, amit inkább a fiatalabb korosztály használ ki.(de persze nem csak ők)

2020. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

Miért, rockon kívül kell más? Ja, igen; metál.

Ezeken kívül nem hallgatok semmilyen egyéb műfajt.


19

2020. jún. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Rockot, punkot meg metált leginkább. De bluest is szoktam hallhatni
2020. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte csak Rap-et hallgatok. Az a baj, hogy aki nem szereti, ahhoz általában csak az ilyen Trash előadók fognak eljutni mint Missh, Manuel, Byealex. De ők közelebb állnak a pophoz mint a Raphez. Egyébként a magyar Rap-nek is vannak kiváló előadói Pl: Akkezdetphiai, NKS, Killakikitt, stb. De ezeket az előadókat elnyomja a Trash és nem kapnak akkora teret. Annyira szeretem amikor a nagy metálosok csak azzal tudnak érvelni a Rap ellen, hogy Manuel meg a többi fos.

Mert nem látjátok a fától az erdőt alapon csak őket ismeritek.

2020. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!