Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Spotify miért nem enged...

Spotify miért nem enged regisztrálni ismét?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szoval nekem volt egy Spotify fiókom, amin fbvel regisztráltam. De töröltem az egész fiókot, és szereretnék ujat csinálni. Meg is tettem, az már nem fbvel van regisztráltatva. Viszont mikor szeretnék elő fizetni a prémiumra, és meg adom a bankkártya adataimat, akkor azt irja, hogy nem vagyok màr rà jogosult. Lehetséges hogy ,,felismeri" a kartyamat,( az előző fiokombol) és azért nem engedi?


Válaszokat köszi



2021. márc. 21. 02:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kártya egy fiók Spotifyon.
2021. márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, de töröltem azt a fiókomat, tehát azzal együtt a bankkártym adatai is törlődtek azon a fiókon. És azóta csináltam új fiókot és nem engedi, hogy előfizessek a prémiumra (egyikre se amúgy) mert azt írja, hogy sikertelen. Sőt, nővérem bankkártyáját is próbaltam, ott is sikertelen.
2021. márc. 21. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!