Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek mi a véleménye a Michael...

Kinek mi a véleménye a Michael Jackson vs. pedofília dologgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én anno imádtam (de még most is szívesen hallgatom) Jacko zenéit (félig-meddig ezeken nőttem föl). Azonban a pedofil botrányok után elkezdtem mélyebben beleásni magamat Michael családi hátterébe. Ott tudtam meg hogy Jacko apja, Josheph egy szadista, pszichopata, pedofil állat volt, aki gyakran verte és kínozta lelkileg a saját gyerekeit, sőt, egyik lánya még be is vallotta hogy szexuálisan zaklatta, sőt megerőszakolta a saját gyerekeit. Jackót is állandóan verte, ráadásul (a család elmondása szerint) egyszer úgy megverte Jackót hogy a heréi súlyosan károsodtak.


Láttam annó egy-két videót Jackóról ahogy a gyerekekkel játszik és egy személyes interjút is, amiben arról számol be hogy a világot bizonyos "rejtett, gonosz erők" irányítják. Amikor Jackót láttam a gyerekekkel játszani akkor sokkal inkább arra gondoltam hogy "csóri ember, nem volt gyerekkora, az apja gyerekkorában szétverte őt és a tökeit - ezért lett eunuch hangja, viszont a sok gyötrelem után végre eljutott oda, amit mindig is szeretett volna átélni; hogy boldog és felszabadult ember legyen:

https://www.youtube.com/watch?v=raw96oUPGLk


Erre mi volt az emberek válasza? PEDOFÍLIA.


Ráadásul a sok plasztikai műtét sem volt véletlen; apja sokat csúfolta gyerekkorában, hogy milyen nagy az orra.


Michael Jackson egy testileg és lelkileg s a végtelenségig sebzett, meggyötört és megnyomorított ember volt, azon túl rendkívül tehetséges művész - nekem legalábbis ez a meglátásom.



2021. jún. 30. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb ugyanez a véleményem róla. Abszolút nem ezt érdemelte az élettől. Még mindig élne ha a média nem zaklatta volna ennyit és nem terjesztettek volna róla ennyi hülyeséget meg nem vádolták volna meg kétszer is ártatlanul. De, nem őt mindenképp tönkre kellett tenni, hiszen minden jó emberrel ezt csinálják. Őszintén remélem hogy mostmár egy sokkal jobb világban van odafenn. Nekem őrök példaképem marad mindig is a tehetsége, az önzetlensége és a kitartása miatt. Nyugodjon békében!
2021. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én is a Leaving Neverland után kezdtem el érdeklődni Michael iránt és azóta is szeretem őt és fogom is szeretni mindig.
2021. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt gondolom srácok! Az a pénzéhes emberi selejt ahol csak tudott, ott ejtett sebeket a gyerekein, akik nem voltak neki mások, mint pénzgyártó gépek. Gyerekkor és család nélkül nem csoda hogy felnőttként igyekezett behozni azt, ami gyerekként nem adatott meg neki. És hát valljuk be, nem éppen szokványos látvány, ha egy család nélküli ismert fickó gyerekekkel érzi jól magát. Az ilyen viselkedés okot adhat arra a pletykára, amiből páran pénzt próbáltak csinálni.
2021. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért találták ki a pedofíliát, hogy jól megkopasszák a gazdag énekest. Ezt később minden "áldozat" apja elismerte.
2021. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Emlékszem, annó az újságok még olyan képeket is leközöltek róla, amint gyerekekkel van együtt a szobában meztelenül (kicenzúrázott nemi szervel)...


Persze egyértelmű, hogy montázsolt képről volt szó.


Jacko egy fejlődésben visszamaradott, infantilis (azaz gyerekszinten megrekedt), továbbá testileg megnyomorított ember volt. Baromira kemény és gyötrelmes élete volt (hiába volt dúsgazdag). Apja verte és kínozta őt gyerekkorában, utána a társadolom gyötörte és kínozta őt felnőttkorában a kitalált "pedofil vádak" által - amit tényleg csak azért találtak ki, hogy "hogy jól megkopasszák a gazdag énekest".

2021. júl. 1. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg bizonyíték van az ártatlanságára és arra,hogy a vádlók mennyit hazudtak


[link]

Leaving Neverland hazugságai a


felirat a fogaskerék alól választható ki

2021. júl. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 6

Nos igen, az ilyen emberi hulladékok (akiktől a bicska nyílik ki az ember zsebében) Jackoval szemben olyanok, mintha egy nagy kupac gusztustalan, bűzlő ürüléket akarnánk összehasonlítani egy szál szép és jóillatú virággal. Ezek a férgek tették tönkre az életét és ezek miatt (meg jórészt az apja miatt - akit amúgy ki is hagyott Jacko a végrendeletéből, nem véletlenül) lett egy emberi roncs. Jacko bűne annyi volt, hogy szerette a gyerekeket, jól érezte magát a társaságukban és hogy ő maga is szívesen játszotta el hogy maga is gyerek. Jacko apja Josheph azonban valóban egy erőszakos pedofil szörnyeteg volt.


Nemrég akadtam erre a videóra ami engem kissé sokkolt is, mert itt látható igazán, hogyan lett egy helyes kis fekete fiúból egy holtsápadt élőhalott (köszönhetően az őt ért embertelen gyötrelemnek):

https://www.youtube.com/watch?v=dnCi871mSww

2021. júl. 2. 17:48
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Igaz vagy sem, már sokat nem számít. A rajongói szerint nyilván nem igaz. Szerintem meg igaz.
2021. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Már miért is lenne igaz szerinted? Megértem én hogy te olyan ember vagy aki szeret mindenkiről mindent elhinni meg ítélkezni egy olyan emberről akit nem is ismersz, de akkor már miért nem nézel utána hogy mi az igazság? Maximum egy órát venne el az eletedbol az egész! Sőt még csak nem is kell beirnod semmit google-be, itt belinkelték a "Leaving Neverland hazugságai" című videót, ami maximálisan bebizonyítja hogy mennyire is hiteles ez a Leaving Neverland című " film".
2021. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki még mindig kételkedik az ártatlanságában annak ajánlom Youtubon Alexia Michael Jackson ártatlan? Című videóját. Lehet hogy kicsit hosszú de nagyon is érdemes megnézni, részletesen kifejt benne minden fontos dolgot, és a vádlókról is mindent elmesél.
2021. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!