Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Első elektromos gitárnak?

Első elektromos gitárnak?

Figyelt kérdés

a keret 50 000 körül van.(erősítő nélkül)

nem vagyok teljesen kezdő, akusztikuson van némi tapasztalatom.



2021. júl. 30. 01:30
 1/7 A kérdező kommentje:
stilusban: rock, konnyu rock
2021. júl. 30. 07:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Kimaxolva a lehetőségeidet ezt ajánlanám. Direkt a dupla hangszedőset linkeltem, ha érdekel miért, tegyél fel kérdést.


Arra megfelel, hogy megtapasztald az élményt, kipróbáld magad és kiderüljön, akarsz e egy következő szintre lépni a témában.


Lesz talán, aki azt fogja javasolni, hogy keress használtat ennyiért, de hidd el, nem lesz jobb ajánlat ebben az árkategóriában.

2021. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez biztosan jobb mint egy bullet és ugyanaz az ár:


[link]

2021. aug. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3@nak(is). Van ott még egy kis változó, ha Thomanntól rendelsz. Az oldal a valós, német adatokkal dolgozik. Ebben van 8% bukta, amivel nálunk több az áfa, ezt szépen beleszámolják az árba. Aztán ott van a máshol ingyenes, náluk 18 juró-ami 6500Ft-szállítási költség. Valamint a posztolt hangszer egy hídban szimpla hangszedős.


Ha mindenképp a Thomann kínálatából akar valaki rendelni, látogassa meg ezt az oldalt, hívja fel az üzemeltetőt, érdeklődjön: [link]


Valamint van még egy olyan bibi, hogy ezt a hangszert most nem is lehet rendelni, szóval...

2021. aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4# Ezt valóban jó tudni, én ajánlottam fel a német oldalt mert éppen pedálkát akarok rendelni és láttam hogy vannak jó gityók is. Nem nagy összegben de teszek velük egy próbát hogy és mennyiért ér ide a cucc. Azért elég érdekes vagyis inkább bosszantó hogy közös piacgazdaság van (EU) és szarakodnak az áfával euróval.
2021. aug. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az adott "pedálka" csak Thomann úrnál kapható?
2021. aug. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy kettes mondja. Amúgy milyen megoldást választasz, hogy nem kell erősítő (mert ha nincs megoldásod, egy magába jó kevés, meg aztán a gitáreffektek/pedálok).
2021. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!