Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy 14 éves kezdőnek fémhúros...

Egy 14 éves kezdőnek fémhúros vagy nejlon húros gitárt javasoltok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Fémet.
2010. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nejlontól nem megy szét az ujjad, ezért azt. még így is elég fájdalmas eleinte. meg szerintem a hangja is jobb.
2010. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fémmel kezdtem. Az első héten kicsi fájt az ujjam hegye, de utána megszoktam. Könnyűzenéhez fém húros gitár ajánlott.
2010. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Daweee000 ***** válasza:
100%
Attól függ mit akarsz játszani. Hülyeség, hogy ne fémhúrosozzunk mert szétmegy az ujjunk, előbb utóbb meg kell szokni tök mindegy hogy az első héten fáj kicsit szerintem. Amúgy is a klasszikussal is fáj majd, azt nem úszod meg. Azt válaszd, amelyiknek jobban tetszik a hangja, a nejlonhúros kicsit tompább, klasszikus darabokhoz való, a fémhúros csilingelőbb (szerintem szebb) inkább akkordozásra, könnyűzenei dolgokra termett.
2010. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen attol függ milyen műfjban szeretnél gitározni ha klasszikuszenét akkor nylonhúros ha viszont rockor bluest és egyéb műfajt akkor akusztikus fémhúrosat de szerintem fémhúrosat vegyél nem hinném hogy odavagy mozartér meg bach ért előbb utobb ugyis kell egy fémhúros
2010. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki a fájdalom mértéke alapján választ gitárt, az inkább ne tanuljon gitározni.

Amúgy a 8.41-es válaszoló megmondta a frankót. Ezt a zenei stílus dönti majd el leginkább, hogy milyen gitáron tanulj. De ha megtanulsz gitározni a ízlésed is könnyen változhat, mert másképp fogsz hallgatni egy zenét.

Én akusztikusat vennék, vagyis fémhúrosat.

2010. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ikszdé xD ***** válasza:
100%
Nekem 3 fém és 3 nylon húrom van. Én a fémet ajánlom mert az szebben szól :D A fájdalmat ne nézd, meglehet szokni.
2010. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!