Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Másssal is előfordult már,...

Másssal is előfordult már, hogy egy bandának szerette a számait, de a tagokat annyira nem ismerte, és fordítva?

Figyelt kérdés

Nekem vannak olyan bandák, előadókm akiknek a számait nagyon szeretem, de a tagokat nem ismerem annyira, pl Dreamcatcher. Őket kevés műsorban láttam, meg kevés egyéb videót néztem róluk így a tagokat annyira nem ismerem, viszont a zenéjüket imádom. Ugyanakkor vannak olyanok is, ahol a tagokat nagyon bírom, mert valahogy megfogott a személyiségük a kisugárzásuk, de a zenéjüket annyira nem hallgatom, mert nem tetszik annyira. Ilyen pl a WJSN és a DIA.

Más is van ezzel így? Vagy csak egyszerűen az a titka h jobban meg kéne ismernem a tagokat és máris szeretném őket is?



2021. aug. 21. 21:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi annyit hozzátennék, hogy lehetőleg kpop fanok válaszoljanak. Köszönöm.
2021. aug. 21. 21:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetetlen annyi grouppal lépést tartani, amennyi van, plusz állandóan debütálnak újak, képtelenség.

De ha egy bandától nagyon sok számot szeretsz, akkor érdemes lehet megismerni a tagokat is:D

Hozzám általában előbb jut el a zene, mint a tagok, de megesett már:D Például amikor az Izone aktív volt, rengeteg Wonyoung és Sakura videót láttam twitteren, aranyosnak találtam őket és így a zenéjüket is meghallgattam, megszerettem.

Sok csapatot hallgatok, akiktől több számot is, azoknak általában a nevüket meg az arcukat megjegyzem, hogy legalább valamennyire képben legyek.

2021. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a legtöbbször nem nézek utána egyáltalán a tagoknak. Számomra a zene a zenéről szól, és leginkább hidegen hagynak az emberek mögötte, kivéve ha tudom, hogy aktívan részt vesznek a kreatív procedúrákban is. Ha épp szembe jön velem egy hír, vagy youtbeon egy összefoglaló videó az elmúlt időszak fontos dolgairól akkor azt megnézem, de csak arra hogy megismerjem a tagokat nem áldozok időt.

Na most tudom, hogy a kpopban nagyon fontos a sok vicces műsori jelenlét, meg a rádióshowk ahol mesélnek magukról, a vlive-ok meg minden ilyesmi. De egyszerűen nem tudom komolyan venni és elhinni hogy tényleg ilyenek a tagok és nem csak szerepet játszanak. Ha pedig szerepet játszanak akkor nem is tudom megismerni őket, nem?

Ráadásul a kpop előadók nagy részének magánéletéről semmit sem tudunk, mert vagy rettentően titkolják vagy tagadják a történéseket, nehogy "botrány" legyen belőle. Nem akarok vájkálni az életükben, nem arról van szó, de azért ha egy kpop előadó kiad egy elvileg saját maga által írt számot, akkor jó lenne tudni hogy az tényleg az ő saját gondolatain és tapasztalatain alapul, nem pedig csak azért került oda a neve mert két szót hozzátett.

2021. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most egy ilyen zenekar ugrott be, az mcnd. Imádom a dalaikat, de egy tagot nem tudnék mondani, és egyáltalán nem ismerem őket
2021. aug. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hasonló a helyzet. A kedvenc bandáim tagjaitól tudok néhány dolgot, de inkább csak a zenéjükért vagyok oda. :D

A többi bandából pedig tudom néhány tagnak a nevét.

2021. aug. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!