Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bob Marley a Jammin' c....

Bob Marley a Jammin' c. számában miről énekel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:

ittvan a szövege

angolul: [link]

magyarul,lehetnek benne hiányosságok: [link]


ha megjelenik linkelt oldalon egy ilyen ringstone izé,egy nagy sötét ablak,menj a close-ra!

2010. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

egybként ilyesmi:Ó, igen! All right! Rendben!

We're jammin': Vagyunk Jammin ':

I wanna jam it wid you. Azt akarom, hogy jam is wid meg.

We're jammin', jammin', Vagyunk Jammin ', Jammin',

And I hope you like jammin', too. És remélem, tetszik Jammin 'is.


Ain't no rules, ain't no vow, we can do it anyhow: Nem nincsenek szabályok, nincs semmilyen fogadalmat, nem tehetünk meg egyébként is:

I'n'I will see you through, I'n'I fogják látni át,

'Cos everyday we pay the price with a little sacrifice, "Mert mindennapi fizetjük az árát egy kis áldozatot,

Jammin' till the jam is through. Jammin 'amíg a lekvár keresztül.


We're jammin' - Vagyunk Jammin '-

To think that jammin' was a thing of the past; Arra gondolni, hogy Jammin 'volt, a múlté;

We're jammin', Vagyunk Jammin ',

And I hope this jam is gonna last. És remélem, ez a lekvár nem lesz utolsó.


No bullet can stop us now, we neither beg nor we won't bow; Nem pont lehet megállítani minket, mi sem koldulni, sem nem fogunk íj;

Neither can be bought nor sold. Nem megvásárolhatók, sem értékesíteni.

We all defend the right; Jah - Jah children must unite: Mindannyian megvédjék a jogot, Jah - Jah gyerekek egyesülnie kell:

Your life is worth much more than gold. Az életed sokkal többet ér az aranynál.


We're jammin' (jammin', jammin', jammin') Vagyunk Jammin '(Jammin', Jammin ', Jammin')

And we're jammin' in the name of the Lord; És mi Jammin 'az Úr nevében;

We're jammin' (jammin', jammin', jammin'), Vagyunk Jammin '(Jammin', Jammin ', Jammin'),

We're jammin' right straight from Yah. Vagyunk Jammin 'jobbra egyenesen Yah.


Yeh! Yeh! Holy Mount Zion; Szent Mount Zion;

Holy Mount Zion: Szent Mount Zion:

Jah sitteth in Mount Zion Jah ül a Mount Zion

And rules all creation. És a szabályok egész teremtett világgal.


Yeah, we're - we're jammin' (wotcha-wa), Igen, mi vagyunk - mi Jammin '(wotcha-wa),

Wotcha-wa-wa-wa, we're jammin' (wotcha-wa), Wotcha-wa-wa-wa, mi Jammin '(wotcha-wa),

See, I wanna jam it wid you Lásd, akarom, hogy jam wid meg

We're jammin' (jammin', jammin', jammin') Vagyunk Jammin '(Jammin', Jammin ', Jammin')

I'm jammed: I hope you're jammin', too. Én elakadt: Remélem Jammin 'is.


Jam's about my pride and truth I cannot hide Jam szól a büszkeségem és az igazság nem tudom elrejteni

To keep you satisfied. Annak érdekében, hogy elégedett.

True love that now exist is the love I can't resist, Igaz szerelem ma már az a szeretet, nem tudok ellenállni,

So jam by my side. Tehát jam mellettem.


We're Jammin' (jammin', jammin', jammin'), yeah-eah-eah! Vagyunk Jammin '(Jammin', Jammin ', Jammin'), igen-EAH-EAH!

I wanna jam it wid you. Azt akarom, hogy jam is wid meg.

We're jammin', we're jammin', we're jammin', we're jammin', Vagyunk Jammin ', mi Jammin', mi Jammin ', mi Jammin',

We're jammin', we're jammin', we're jammin', we're jammin'; Vagyunk Jammin ', mi Jammin', mi Jammin ', mi Jammin';

Hope you like jammin', too. Remélem tetszik Jammin 'is.

We're jammin', we're jammin' (jammin'), Vagyunk Jammin ', mi Jammin' (Jammin '),

We're jammin', we're jammin' (jammin'). Vagyunk Jammin ', mi Jammin' (Jammin ').

I wanna (I wanna jam it wid you) - I wanna - Azt akarom, hogy (akarom jam, hogy wid meg) - Azt akarom, hogy -

I wanna jam wid you now. Azt akarom, hogy jam wid most.

Jammin', jammin' (hope you like jammin' too). Jammin ', Jammin' (remélem tetszik Jammin 'is).

Eh-eh! Eh-eh! I hope you like jammin', I hope you like jammin', Remélem tetszik Jammin ', remélem tetszik Jammin',

'Cause (I wanna jam it wid you). Mert (akarom jam, hogy wid meg). I wanna ... Azt akarom, hogy ... wid you. wid meg.

I like - I hope you - I hope you like jammin', too. Nekem tetszik - remélem - Remélem tetszik Jammin 'is.

I wanna jam it; Azt akarom, hogy jam is;

I wanna jam it. Azt akarom, hogy lekvárt is

2010. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ebből ha hiányos is,nagyjából kitudod silabizálni,hogy mi a szöveg nagyjából!
2010. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

de ilyen helyekre írd be,amit a google találatra kiadott: [link]


ittvan egy példa: [link]

2010. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó google fordítóval én is le tudom fordítani.. meg nem mintha nem lennék jó angolból csak ez a Jammin kifogott rajtam
2010. szept. 10. 22:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a válaszok :D ja ezt te is megtetted gondolom :D Hát egy olyan bizonyos "hangulatot" jelent, hogy minden rendben, örömtáncot járunk legyünk boldogok és nincsenek szabályok és semmi nem állíthat meg minket fontosabb az életünk minden pénznél és aranynál és álljunk ki a jogainkér. Meg hogy saját büszkesége az igazság és nem tudja nem elmondani a népnek az igazságot. Meg persze, hogy JAH ül Szent Zion hegyen. Én ezt így veszek ki a szövegből, most sokan megvethetnek meg leszólhatnak ha ők jobban tudják.
2010. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi :)

igazad van.. én is erre gondoltam de nem voltam benne biztos

2010. okt. 17. 00:09
 8/10 Dackyy válasza:

a zenében használják a jam kifejezést, mikor csak úgy játszanak valami dallamokat, amik jól összecsengenek (vagy valami hasonló)


talán ez a szám is ilyesmiről szólhat, csak nem teljesen a szó ilyen értelmében

2016. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ó még ennyi idő után is válaszoltál és milyen jól tetted! :) Köszi!
2016. febr. 22. 01:40
 10/10 anonim ***** válasza:

együtt ropjuk, táncolunk.

mélyebb jelentése lehet, hogy örül hogy vele van, vele akar lenni ilyesmi.

jól érzik magukat.

2021. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!