Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Link a zenékhez, légyszi?...

Link a zenékhez, légyszi? SÜRGŐS! Küldesz? (lent a többi)

Figyelt kérdés
azért sürgős,mert nem leszek internetközelben egy ideig!ilyen zene kéne:(műfaj):blackened death metal,melodyc deth vagy black metál,keresztény black metál,hörgős,nagyon hörgős metál zenék,és ha van olyan műfaj,akkor dark metál,és ha van olyan is,akkor psziho metál.azonkívül a szerinted legeslegdurvább metál zenék!link is jöhet,ha torrent,akkor legalább legyen hozzá seeder(feltöltő)!ja és eggyüttesből ez kéne: VUIST-nem nagyon ismert,a neten 1 számát találtam meg:( [link] ha először nem tölti be,próbáld meg többször!letöltéshez üsd be a kódot,download és a linkre jobb egérgomb,a cél mentése másként)a lényeg több számát sehogy nem találom,attól küldhetnétek zenét!
2010. szept. 5. 18:06
 1/4 A kérdező kommentje:
és az ilyen !!LEGSÖTÉTEBB!!,brutkóbb,durvább metálokat is küldhetitek!olyan kéne nekem!
2010. szept. 5. 18:11
 2/4 anonim ***** válasza:

ne mondd hogy nem ismered a youtube-ot, azon belül a keresőt!! :D


ha hörgős kell six feet under + bloodbath

ha rikácsolós-sátánista: gorgoroth


DE ha beírod hogy top 10 death/black/satanist metal band akkor úgy is kiadja és perceken belül több száz együttes közül tudsz majd válogatni.

2010. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösz!csakhogy tudd,nem vagyok sátánista,sima sátánista black metált még nem hallgattam,mert nem szeretem a sátánistákat!a death metál viszont jó,mert az(elméletileg)nem sátánista!csak kíváncsi vagyok a keresztény black metálra,és a melodic black metálra!kösz a választ!jöhet még!
2010. szept. 5. 18:22
 4/4 A kérdező kommentje:
apropó,láttam valami olyasmit,hogy bloody metal.van olyan?
2010. szept. 5. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!