Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenéket rakjak össze 1...

Milyen zenéket rakjak össze 1 szilveszteri bulihoz?

Figyelt kérdés
csajos buli lesz... astilusok elég változoak... disco, pop.... vmi olyan számok kellenének amik pörgösek, lehet pár disco szám is .... lécci segítsetek
2008. dec. 15. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Szia!

Én már jóval idősebb vagyok a te korosztályodnál, gondolom kb. 13-14-15 évesek lehettek.

Az a legjobb szerintem, ha mindenki hoz egy CD-t a kedvenc számaival, vagy ha PC-ről játszátok le, akkor elküldenek neked egy-egy számot, amit nagyon kedvelnek. Vagy megkérdezed a kedvenc számaikat és letöltöd. A lányom is tinédzser, és ahogy hallom ő inkább pop-rock stílust kedveli. Ezen pedig igen széles a paletta... ha jól tudom a mai tiniszenzációk Miley Cyrus, Katy Perry, Jonas Brothers, Britney új számai, HSM számok és még sorolhatnám. Ezek inkább pop stílusúak, nem tudom, hogy mennyire vannak "túlerőben" azok, akik ezt a stílust kedvelik.

Nagyon "menő" az R'n'B és HipHop stílus is. Olyan előadók, mint Jordin Sparks, Alicia Keys, Eve, Usher, Kelly Rowland. Ezek nem hiszem, hogy olyan pörgősek, de szerintem nagyon jó ritmust adnak, és bemelegítésként nagyon jól hangzanak.

Discos számok közül viszont teljesen tudatlan vagyok. Ami talán discosabb "hangzású", de nem tudom, hogy mennyire lehet annak mondani, az DJ Fleego számai, feldolgozásai.

Én bemelegítésként biztos, hogy valami könnyebb R'n'B track listával indítanék. Ami úgy megrázza a csapatot.

Ray-J feat R.Kelly and Cassie - Me & U

Alicia Keys - No one

Jordin Sparks feat Chris Brown - No air

Kelly Rowland - Comeback


Utána áttérnék egy kicsit pörgősebb, de azért nem olyan nagyon felpörgetős számokra.

Kelly Clarkson - Never again

Jonas Brothers - Goodnight and goodbye

Madonna - Give it to me


Aztán, ha követjük az én nézeteimet, akkor biztos, hogy valami popposabb számra térnék rá, ami azért nem annyira pörgős, de nem is lassú. Szóval lassan haladnék a pop-rock felé. :)

Camp Rock- Start the party

Miley Cyrus - Start all over

Katy Perry - Hot 'n' Cold

Britney Spears - Womanizer

És utána kicsit csillapítanám a hangulatot:

Justin Timberlake - Summer Love


Aztán pedig egy hosszabb lista lenne a buli tetőpontja. Mindenkinek egy-egy kedvenc számát, ha nem vagytok olyan sokan, akkor mindenkinek három-négy kedvenc számát összetenném, és kiegészíteném egy pár más számmal.

Tegyük fel, hogy négyen lesztek. Mindenki hoz egy kedvenc számot.

-első kedvenc szám-

Vanessa Hudgens - Sneaker night

-második-

Rihanna - Breakin' dishes

-harmadik-

Jonas Brothers - Inseparable

-negyedik-

Ashlee Simpson - Outta my head (Ay Ya Ya)

DJ Fleego - Be my bad boy


Aztán csillapítanám a hangulatot

Estelle ft. Kanye West - American boy

Eve ft. Swizz Beats & Jay-Z - Tambourine remix


És a végén újra benyomnék pár pörgős számot. :)

*

Tehát az egész track lista, az én elképzeléseim szerint:

Ray-J feat R.Kelly and Cassie - Me & U

Alicia Keys - No one

Jordin Sparks feat Chris Brown - No air

Kelly Rowland - Comeback

Kelly Clarkson - Never again

Jonas Brothers - Goodnight and goodbye

Madonna - Give it to me

Camp Rock- Start the party

Miley Cyrus - Start all over

Katy Perry - Hot 'n' Cold

Britney Spears - Womanizer

Justin Timberlake - Summer Love

Vanessa Hudgens - Sneaker night

Rihanna - Breakin' dishes

Jonas Brothers - Inseparable

Ashlee Simpson - Outta my head (Ay Ya Ya)

DJ Fleego - Be my bad boy

Estelle ft. Kanye West - American boy

Eve ft. Swizz Beats & Jay-Z - Tambourine remix


*

Összegezve:

Én már egy negyvenen túl lépő anyuka vagyok, a lányom lejátszási listáját és egy tinimagazint plussz a youtube-ot hívtam segítségül. :) Ahogy végig futok a számokon, szerintem sok tinédzser szereti az ilyen típusú számokat. És azért elég gazdagon lett "fűszerezve", hogy úgy mondjam, mindenféle stílust belekevertem. Ha a számok túl hamar lepörögnének, és sokáig tart a buli, akkor lehet keresgélni, vagy az egészet összekeverni és újra lejátszani. Amit ajánlok: ha egy ember nagyon nem kedvel egy-egy előadót, akkor azt mindenféleképpen vegyétek le a listáról. Senki sem hallgatja szívesen azt a zenét, amit épp nem kedvel. Bocsi, hogy túl sokat írtam, de épp nem volt semmi dolgom, úgyhogy keresgéltem egy pár zenét :) Jó bulizást nektek, és kellemes ünnepeket!

2008. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:) sokat segitettél:)
2008. dec. 16. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
2%
Jajj gec a sok Miley Cyrus,Jonas Brothers meg Camp rock sz*rsággal már xD
2010. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!