Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sokan miért tartják megosztóna...

Sokan miért tartják megosztónak Michael Jacksont?

Figyelt kérdés

2022. márc. 17. 07:13
1 2
 1/11 Isti22 ***** válasza:
96%
Gondolom a pedofil vádak miatt.
2022. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Sokan már nem si foglalkoznak vele simán.
2022. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
A pedofil vázak meg a kinézete miatt.
2022. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit zeneileg elért, az vitathatatlanul hatalmas teljesítmény és elismerésre méltó.

De sajnos amik kiderültek róla, (ha igazak egyáltalán, mert kitudja ugyebár...) azok rengeteg érzékenyebb embert megüt lelkileg annyira, hogy a "magánélete" miatt, inkább kerülik a munkásságát is. Én ezzel nem feltételen értek egyet, de ez csupán az én véleményem.

Én alapból a dalait tartom nagyra (bár ezis vicces, mert én egyébként nem kedvelem a dalait, de elismerem.) viszont az, hogy milyen ember volt és miket tett, az engem pont nem érdekel.

2022. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Kedves kérdező azért mert a médiából tájékozódnak és a valódi embert nem akarják megismerni.
2022. márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz rajta megismerni mikor már nem is él, illetve ha élne is na vajon honnan " ismerhetné " meg, mert hogy nem mint személyes simerőse az biztos, addig meg ugyanúgy oylan infot kap ami vagy igaz vagy nem.
2022. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os Mit lehet rajta megismerni például el lehetne olvasni az önéletrajzát vagy olvasni azoknak az embereknek a történetét a akik ismerték.


Itt például egy csomó történet olvasható [link]

2022. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na és honann tudod hogy mások igazat mondanak illetve az önéletrajz is ki tudja hány emberen ment ekresztül mire publikusan felkerül...
2022. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudom,biztosra?


1.akik ismerték azok mind közel áltak hozzá vele dolgoztak és jól ismerték


2.Az önéletrajzát pedig maga írta

2022. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor Michael Jackson jelenlétében voltál, érezted az energiaváltozást, olyan különleges jelenléte volt, ami megmagyarázhatatlan. (Különlegesnek született."


Keya Morgan, szerző , vállalkozó és vezérigazgató


"Minél többet néztem őt, annál jobban megszerettem. Egyszerűen varázslatos volt. Ő volt a legnemesebb ember a világon. Nincs ember a Földön, aki hasonlíthatna az ő belső és külső szépségéhez. Annyi sztárral találkoztam, beszéltem velük, dolgoztam velük, de senki sem érte el Michael karizmáját. (...)"


Ruska Bergman, Michael stylistja a 2000-es évek második felében és barátja.


"Amikor először találkoztam vele, szerelem volt első látásra. Amikor megismered Michaelt, megérted a karizmáját. ... Egy gyermek ártatlan szemével nézi a világot."


Sophia Loren, színésznő



"Én mondom nektek, Michaelt ismerni annyi volt, mint szeretni őt. Amikor a közelében voltam, úgy éreztem, mintha a nagyság jelenlétében lennék! Különleges aurát sugárzott, és nagyon is tudatában volt annak, hogy bizonyos helyzetekben minden szem rá szegeződik."


Call Gill Street, a The Velvelettes énekesnője


Csak miután megismertem a valódi jellemét és azt, hogy ki is ő valójában, értettem meg az emberek rajongását iránta."


M. Aileen, Michael Jackson gyermekeinek tanárnője



"Michael úgy tűnt, mintha egy ősi király külseje lenne. Volt benne valami császárias. Olyan abszolút megnyerő volt a jelenléte..."


Aphrodite Jones


"Furcsa érzés volt ott lenni. Ez volt az első alkalom, hogy egyedül voltam vele, és beszélgettem vele. Sok különböző hírességgel voltam már együtt. De ez Michael Jackson volt. Ő volt az az ember, aki mindent megtett, mindenhol ott volt. Olyan, mintha még sosem találkoztam volna a pápával, de gondoltam, talán ilyen érzés lehet. Elakadna a nyelved. Majdnem azt akartad mondani neki, hogy "Igenis, felség!". Amikor először találkoztam vele, nem tudtam, hogy meghajoljak-e, vagy kezet rázzak vele, mint egy normális ember. Csak így éreztem. Eltartott egy darabig, amíg nem voltam ideges mellette."


Bill Whitfield, MJ testőre, a Remember the Time című könyvben: Michael Jackson védelme az utolsó napjaiban" című könyvben


"A mosolya fényesebb volt, mint a Nap, és aznap az egész galaxist be tudta volna világítani. Olyan jelenléte volt, ami valóban varázslatos volt."

Diana Dawn DiAngelo arról a napról, amikor találkozott Michael Jacksonnal.



"Amikor látom őt táncolni és énekelni, megérint, mint egy szellem; belülről mozgat meg, mint a Szentlélek. De ez több, mint éneklés és tánc; sikerül megérintenie a lelkedet."


Isiah Lord Thomas III, amerikai volt profi kosárlabdázó és edző, jelenleg az NBA-ben szereplő New York Knicks kosárlabdacsapatának elnöke.


"Volt benne valami, ami már ott állva is teljesen lenyűgöző volt: a hangja. Minden, ami vele kapcsolatban volt, őrületes volt. Nagy dolog volt találkozni vele, és a szemébe nézni. Nem fogok hazudni; egy kicsit furcsa volt. Könnyű volt elveszni a szemében, és álmodozni...".


Albert Campos


"Amit a legjobban szerettem a Michael Jacksonnal való munkában, az az, hogy mennyire kedves volt mindenkivel. Kedves volt a liftkezelővel, az őrrel és a múzeum vezetőivel. A forgatás végeztével mindenkitől megköszönte, aki hallótávolságon belül volt. Nagylelkű és kedves volt. Voltak, akiket megfélemlített? Nem tudom, hogy ez a helyes szó-e. Inkább azt hiszem, néhány embert megbabonázott. Néhányan csípkedték magukat, hogy vajon tényleg a pop királyának jelenlétében vannak-e?".

2022. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!