Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Donda 2 mikortól lesz...

A Donda 2 mikortól lesz elérhető streaming szolgáltatásokon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg a Donda 2 csak annak érhető el, aki megvásárolja a stem player-t, de arról nem találtam infót hogy mikor kerülne ki Apple Music/Spotify-ra. Ti olvastatok erről bármit? Lehet csak nekem kerülte el a figyelmem.

2022. márc. 28. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincsen erről hivatalos infó.


Elég pocsék fogadtatása volt az albumnak. Én személy szerint meg sem hallgatom addig amíg nem lesz fent streamingen, pedig Kanye az egyik kedvenc előadóm. De mostanában elég őrült szegény.


Ez csak az én tippem, de gyanítom hogy a mostani verzió nem a végleges, ami felkerül streamingre abban még lesznek változások. Amiket hallottam az alapján elég befejezetlen az album. Vagy az is lehet hogy egyszerűen elfelejtődik az egész. Sok Kanye album volt már amit beharangozott és soha nem lett belőle semmi.

2022. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is csak pár számot hallodtam pl. Tiktokról (True Love), vannak még rajta csiszolnivalók az tény és való.
2022. márc. 29. 21:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!