Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zongoristák! Az alábbi számokb...

Zongoristák! Az alábbi számokban lévő zongorajátékok mennyire nehezek, egy teljesen kezdő nulláról kb. mikor juthat el oda, hogy egyáltalan érdemes legyen megpróbálkoznia ezekkel, hogy el tudja játszani, melyik számít könnyebbnek, melyik nehezebbnek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2022. jún. 22. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
Minden csak attól függ hogy mennyit gyakorolsz. Az első kettő nagyjából egyforma nehézségű, a 4 az picit nehezebb és a 3. hangzik a legtrükkösebbnek (bár én csak az előjátékot hallgattam). Szerintem max fél vagy egy év gyakorlás után simán el lehet játszani a könnyebbeket, egy kis gyakorlással pedig a nehezebbeket is. Nem kell sokat gyakorolni, elég napi fél óra is, az is bőven jó. Ha élvezed akkor úgy el fog repülni, hogy észre sem veszed (pl nekem van hogy úgy belemerülök hogy nem is eszek XD). Meg az is nagyon jó, hogy tudod mit szeretnél, így van motiváció, az mindig fontos, az meg még annál is jobb hogy különböző szintű darabok, tehát szép sorban meg lehet őket tanulni. Esetleg kereshetsz valami egyszerűsített változatot is kezdetnek, vagy egyszerűbb dalokat is tanulhatsz (ebben segíthet valaki aki ért hozzá; egy jófej tanár vagy egy ismerős aki ért hozzá). És egyébként köszönöm, tetszettek a dalok, lehet én is eljátszom valamikor :)
2022. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!