Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek nem gáz a zenei...

Szerintetek nem gáz a zenei ízlésem?

Figyelt kérdés
Hogy egyszerre a kedvenc előadóim között van Ed Sheeran, a Jefferson Airplane, Metallica, Bathory, Elvis Presley, ABBA, Johnny Cash, Tom Jones, Backstreet Boys, Alice in Chains, Scorpions, Pantera, Blondie és Katy Perry.

2022. aug. 5. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanilyen zenei ízlésem van.

Szeretek Varga Irént, Mirjamot, Ariana Grandét, Blackpinket, Post Malonet, Imagine Dragonst hallgatni, ugyanakkor szeretek Hooliganst, Eddát, Hungáriát, R-Go-T, The Beatlest, Queent, és Take Thatet is hallgatni.

2022. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 segitseg ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, sőt én adom
2022. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

ízlésben nincs olyan, hogy gáz

az egyetlen gáz dolog, hogy az embereknek nem alapvető elfogadni a másikat

2022. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz mert mindenkinek más tetszik.
2022. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Minél színesebb a zenei ízlésed annál könnyebb közös pontot találni másokkal. Inkább előny.
2022. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
Ezt először el is kéne hinni :D
2022. aug. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem tuctucot, reppet vagy mulatóst hallgatsz, hanem zenét, akkor már nem lehet gáz.
2022. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem gáz, nekem is hasonló zenék vannak a playlistemen. Rúzsa Magditól az Adele-on át a Hooligansig van minden. De van még egy pár AC/DC is, meg mostanában több olyan zenét is hozzáadtam, amiben van egy kis elektronikus vonal (Pl. Tiesto-Savage).
2022. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem konkrétan egyik se jön be ezek közül, de ettől egyáltalán nem "gáz" vagy ilyesmi, mindenki azt hallgat, amit akar
2022. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Tom Benko ***** válasza:
50%
A kérdésed inkább gáz. Mondjuk nem mindegy, a BATHORY melyik korszakára gondolsz.
2022. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!