Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy zene, amit egyszerűen...

Van egy zene, amit egyszerűen nem tudok megtalálni. Hallottam valahol, de ott nem tetszett annyira, hogy le shazamozzam, de így utólag pár napra rá megtetszett, de a szövegéből egy mondatra emlékszem csak, és arra se pontosan. Mi lehet ez a zene?

Figyelt kérdés
Valami hasonló szövege van: “Haza hozok majd egy adag pénzt” talán az is szerepel benne, hogy “Anya, hazahozok majd egy (zsák, köteg, adag, nem tudom pontosan hogy milyen kifejezést használt a pénzre.) pénzt.” Egyébként talán rap kategória. De egy dolog biztos, hogy akárhogy próbáltam keresni, variálni a mondatot, sehogy sem találtam meg a számot.

2022. szept. 9. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


szerintem ez lesz, egyáltalán nem az én műfajom, egy streamben láttam/hallottam, hát véleményem szerint ritka borzalom, de kinek mi :D

2022. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen ez az. Én is teljesen más műfajt hallgatok, csak nagyon idegesített hogy nem sikerült megtalálnom. Most meghallgattam, így lenyugodtam hogy végre megvan😂😂😂
2022. szept. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!