Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit lehet tenni dallamtapadás...

Mit lehet tenni dallamtapadás ellen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=FfVDq0gqVa0&ab_channel=Alest..


Van ez a dal. Még a nyáron mikor voltak koncertezni Magyarországon, akkor hallottam először, élőben.

És azóta nem bírok lejönni róla:D


Egyszerűen nagyon tetszik, hogy pl a refrén magyarul van úgy is, hogy a zenekarból csak agitáros magyar, ráadásul őt is nevén nevezik benne. Mókás.

Az meg, hogy a Himnusszal zár a dal, az egyszerűen zseniális.


De olyan szinten tapadt meg a dal, hogy pl akárhol meghlalom azt, hogy "Székesfehérvár" már egyből jön rá a reakcióm, hogy "It's very very Yarr!". Egyszerűen nem tudom nem belehallani Székesfehérvár ritmusába.


De hogy így... hónapok óta, ami azért kezd kissé terhes lenni. És nem szoktam meghallgatni minden nap, még csak mindne héten sem, szóval nem arról van szó, hogy állandóan ezt hallgatnám.. de rendre ezt dódolom.


Mit lehet tenni ez ellen? Szerintek amúgy milyen ez a dal?:D



2022. nov. 23. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Semmit
2022. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Egy másik dallamra kell rákapnod.
2022. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Oldószert kell használni.
2022. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki kell öblíteni a füledet panterával.
2022. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
69%
Én ha dallamtapadásom van, meghallgatom naponta többször, amíg rá nem unok az adott dalra.
2022. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!