Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az miért van hogy ha egy...

Az miért van hogy ha egy zenét hallgatok éjjel mielőtt elalszom (amit folyamatosan játszik a lejátszó) és ha ébren hallom akkor akkor lassú és furcsa a zene?

Figyelt kérdés
Zene, alvás,

2022. dec. 6. 01:16
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
88%
Ha ébren lassú és furcsa egy zene az azért van mert az a zene valószínűleg lassú és furcsa.:D Amúgy én is szeretek zenére elaludni, még válogatásokat is csináltam, hogy ne érjen meglepetés szunyókálás közben.:D
2022. dec. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj ezt nem tudok így kifejteni! Ez akkor van ha folyamatosan egy zenét hallgatok mikor elalszom! Az szól egész végig amíg alszom! Viszont ha ébren vagyok és úgy hallom teljesen más lesz ugyan az a zene!
2022. dec. 6. 13:18
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én ebben nem találok különösebb furcsaságot, nyilván az éberségi állapotod befolyásolja de az is lehet, hogy félálmodban az agyad is hozzárak, v épp elvesz ezt-azt belőle. Az a lényeg, hogy kellemes legyen és tudj rendesen pihenni.
2022. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!