Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a neve a bandának/zenének?

Mi a neve a bandának/zenének?

Figyelt kérdés

Kiskoromban neztem 0-24-ben egy klippet ami ilyen 5 fős bandárol szolt. A klipp úgy volt, hogy eloszor kisgyerekkent kezdtek es aztan atmentek teenagerbe, talan ajton mentek at.. sajnos abban se vagyok tuti, hogy magyar vagy angol zene e... annyira emlekszek, hogy az enekesnek szoke halya volt es ilyen sikatorba enekeltek talan.. valaki segitsen legyszi mert mar hetek ota erre gondolok de nem tudok felidezni semmi mast...

Ui. Nem 1-2 eves zenerol van szo, de nem retro



#zene #banda #nosztalgia #Magyarbanda
2022. dec. 9. 21:45
 1/6 K.O. ***** válasza:
100%
na aki ezt kitalalja..:D legalabb annyit segits még, hogy mikor volt a kiskorod, kb
2022. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy erre gondolsz-e

[link]

2022. dec. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2022. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik se.. ilyen 5-10 eves zene. (Hien kicsit tul szep,korai Sp idoszak) valoszinuleg magyar zene volt,es az snekesnek az a tipikus felrenyalt haja volt 😅
2022. dec. 10. 18:53
 5/6 anonim válasza:
Még nem tudom, nem lehet hogy a One Direction: Story of my life? Csak egy tipp.
2022. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is One Direction ugrott be. Vagy valami 5SOS szám?
jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!