Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lords of Chaos ( mayhem )...

Lords of Chaos ( mayhem ) film vélemény?

Figyelt kérdés

Én 10/7,5 re értékelném nem volt olyan rossz de sok jelenet nem úgy van megírva és eljátszva ahogy az valójában történt,azt gondolom jobban utána kellett volna nézniük,de persze le a kalappal hogy így meg tudták csinálni.


És egyébként csak szerintem választottak Varg Vikernes szerepét játszónak egy" rossz "embert? Nem úgy értem hogy rossz ember csak abszolút nem hasonlít az igazi Vargra.Szinte az egyik karakter sem hasonlít az igazi personra,egro ez érthető mivel közel lehetetlen lett volna ugyanolyan embert össze szedni mint ahogy ők néztek ki mivel senki sem ugysnolyan bár ennek ellenére is jól felvezették a sztorit.Ti mit gondoltok?



2022. dec. 29. 01:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De nyilván pontosan sehol sincs leírva az egész sztori
2022. dec. 29. 01:07
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó részt Magyarországon forgattak :).

Nekem tetszett a film, megnéztem szerintem már vagy 3x.

Az meg hogy pontosan hogy volt valójában... Vargnak azt se hinném el amit kérdez, szóval ezen nem érdemes rugózni.

2022. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó film, bőven megéri megnézni.
2022. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező.

Nyilván változtattak valahol a sztori, mint kb minden egyes igaz történet alapján készült filmben/sorozatban. Vannak olyan részek ahol ha nem változtatnak rajta akkor lapos lenne. A szereplőkről meg ...... Azért SZERETEM lehetetlen lenne ugyanolyan embereket találni a szerepekre, akik benne vannak SZERINTEM egész jól el vannak benne találva.


Nekem amúgy eléggé tetszett a film, az is egy plusz pont, amit egy előző válaszoló írt, hogy több jelenetet is Magyarországon forgattak. Nekem a személyes kedvencem benne Pelle.

2022. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
*szerintem 🤭
2022. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem is pelle a kedvencem🥰😄
2022. dec. 29. 21:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok gore-párti, de az "tetszett", hogy egyenesben mutatták a gyilkosságokat. A Varg-ot játszó színész ugyan nem hasonlít Varg-ra, de ugyanolyan unszimpatikus pszichopata, mint a való életben. Nézhető film, kb. én is egy 7-est adok rá.
2023. jan. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7 varggal kapcsolatban egyetertek
2023. jan. 2. 00:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A színészválasztás Vargnak se tetszett de kit érdekel az a gyökér? :D
2023. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
9 egyetértek
2023. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!