Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Alllossless.net milyen oldal?

Alllossless.net milyen oldal?

Figyelt kérdés
Regisztrációt kér, megbízható?

2023. jan. 10. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, belenézegettem csak az anyagokba és egész jónak tűnik.

Bár én már feladtam a lossless dolgot, annyira felgyorsult a lemezkiadás hogy felesleges nyűg és időpocsékolás.(meg az új tömörítési algoritmusok is javultak annyit hogy high-end eszközön sem mindig lehet észrevenni a különbséget)

2023. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálam nem lefutott a lossless, sőt most mélyedek bele igazán. Azt érzem, hogy a DSD-t valahogy nagyon hanyagolják mostanában, pedig én arra vadászok inkább mint egy sima beolvasott CD-re. De lehetséges én vagyok a suta, és nem találom azt a forrást, ahonnan be lehetne szerezni. Ahogy érzékelem ez egy nagyon szürke zóna, lavírozás az illegális, és legális közt, a streaming szolgáltatók nagyon rajta vannak hogy gátoljanak minden olyan próbálkozást, ami sérti az érdekeiket. Próbálják a saját nagyfelbontású tartalmaikat ránk erőltetni, de én nagyon nagyot csalódtam az állítólagos HI-RES minőségükben. 50%-ban felkonvertált MP3-nak tűnik, a többi legfeljebb CD, de az audiophiletől biztos fényévekre van.
2023. jan. 11. 09:52
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Itthon tök legálisan tölthetsz le zenét magánhasználatra, bátran torrentezz losless zenéket, csak ne oszd vissza.
2023. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ha torrent, akkor elég hamar kivágnak ha nem seedelsz. Mondjuk én nem csinálok belőle problémát, megy a filmekre az ncore most is ezerrel. Az ncore-s zenékkel az a bajom, hogy szinte mindegyik lossless max cd-rip, a 24 bites lp-rippekre már vadászni kell, az újabb zenék meg csak MP3-ban vannak fent. Itthon még nem hallottam róla hogy valakit elkaptak volna torrentezéssel, de egy barátom németben nagyon ráfaragott miatta. Azt hiszem kipróbálom az oldalt, csak attól tartok, hogy valami ruszki kalóz az egész, és cserébe a zenékért kapok pár bacit.
2023. jan. 12. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
A seedelés nálunk sem legális, de millió külföldi torrentoldal van, ahonnan reg nélkül tudsz tölteni, és nem kell seedelni. Másik megoldás a DC++, már nem sokan használják, de petabájtnyi zene van, ha rászánod az időt.
2023. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
DC++ megnéztem nem tűnik rossznak, körbejárom a dolgot mennyire lehet veszélyes a fájlcsere biztonsági okokból. Az ezer letöltős helyről meg annyit, hogy egyszer felraktam ide kérdésnek, hogy honnan lehet zenét letölteni, és úgy kivágott a moderátor, mint macskát xarni, a szerzői jogokra hivatkozva. A ruszki oldalak viszont most lesznek igazán érdekesek, mert már hivatalosan is megengednek mindent.
2023. jan. 12. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
menj a rutrackerre, nem kell visszaseedelni és rogyásig vannak sacd, DSD, és egyébe pcm alapú high-res cuccal
2023. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
van egy arc redditen aki ilyenekett szokott megosztani, sajnos teraboxra tölti fel, kicsit macerás, de legalább van és direktletöltés, nem torrent
2023. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!